Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaz mindeki a Fideszr...

Miért szavaz mindeki a Fideszre ha változást szeretnénk. Az emberek nem jönnek rá hogy nem jó ez a párt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 09:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
37%

„Innentől mindegy hányszor és hányan cáfoljuk meg amiket leírsz”


Kedves Fideszes elvtárs, tudod eddig EGYETLEN EGYSZER sem cáfoltátok meg, amit írtam! Miért hazudsz? Vagy ha megcáfoltátok, akkor idézd vissza a szöveget ahol megcáfoltad, vagy vedd a fáradságot és cáfold meg és elismerem, hogy tévedtem! Nem okozna örömöt neked, ha elismerném?


Orbán Viktor azt állította, hogy nem lesznek megszorítások és marad a rezsicsökkentés. Én azt állítom, hogy nem maradt a rezsicsökkentés és jöttek megszorítások. Orbán Viktor hazudott nekünk. Tessék, cáfold meg!


Vagy Orbán Viktor háborús inflációról beszél, akkor miért volt ársapka már a háború előtt? A háború előtt is háborús infláció volt? Nevetséges, hogy itt is mindent a másik nyakába varrnak. Vagy nincs igazam? Cáfold meg!


És végül azt állítom, hogy rendkívül mocsok banda a Fidesz, mert a németeket fikázták a németeket, hogy 19 fokra fűtik fel a közintézményeket és rá nem sokkal, nálunk meg 18 ra írják elő. LÉTEZIK ENNÉL ALJASABB BANDA? Hogy ugyanazt, sőt 1 fokkal rosszabbat írnak elő, amivel nemsokkal előtte a MÁSIK ORSZÁGOT fikázták?

Továbbra is várom a cáfolatokat a Fidesz szimpatizánsoktól.

2022. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!