Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaz mindeki a Fideszr...

Miért szavaz mindeki a Fideszre ha változást szeretnénk. Az emberek nem jönnek rá hogy nem jó ez a párt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 09:56
1 2 3
 11/21 BlackSword ***** válasza:
100%
Nert változást mindenki akar... Változtatni senki nem mer...
2022. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Drakula ***** válasza:
62%

Szóval inkább menyünk csövörbe, mint sem hogy maradjunk a vödörbe?

Amugy ja, az ellenzék hibája hogy a fidesz van hatalmon, ha lenne egy jobb ellenzék én se lennék fideszes.

De eddig csak egy csómó áll liberális, meg egy kis fasiszta banda lett a választási lehetőségek közül.

2022. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

Az emberek arra jöttek rá, hogy ahol ott van az mszp, szdsz, dk - és ezek politikusai, a háttérben a támogatóik - azok bizonyosan csak rosszat hoznának az országnak és még soha egyszer sem voltak képesek jól vezetni az országot. Ezért még azok is inkább a fideszre szavaznak akik amúgy magát a fideszt nem tartanák a legjobb választásnak.

Mellette van jó pár millió ember akinek viszont a fidesz tényleg jó párt, főleg így szövetségben a kdnp-vel.

2022. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
9%

Mert ömlik a propaganda és az agymosottak mindent elhisznek a pártállami maffiarezsimnek (itt is látható a válaszoknál).


Minden értelmes ember tudja például, hogy Márki Zay és Gyurcsány esküdt ellenségek - de kevés az értelmes ember.


A fidesz ügyeletes propagandistái pár héttel az előválasztás előtt még azt mondták, hogy Karácsony és Dobrev a gyurcsány embere, és Márki Zay pont azért nem fog nyerni, ment nem az.


Utána kiálltak és azt hazudták, hogy valójában Márki Zay a gyurcsány embere és szándékosan győzette le vele a saját feleségét az előválasztáson, mert még a feleségénél is jobban imádja! :-)))))))))))


Az agyhalottak meg bevették a mini-feri dumát a mini-putyintól és azt böfögik azóta is. Olvasd csak el az itteni hozzászólásokat!


Ilyen erős propaganda mellett, ilyen buta országban esélye sincs senkinek. Rólad is, rólam is, a római pápáról is "bebizonyítja" a hazugságmédia, ha akarja, hogy valójában gyurcsány emberei vagyunk.


Diktatúrában demokratikus eszközzel nem lehet kormányt váltani.

2022. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

#14 Persze, persze.

Mert az a propaganda amit a másik oldal szavazói hisznek el és nem az amit meg te. Értem.

2022. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
64%

Kedves utolsó két és fél pipás! Bár nem nekem írtad a kommentedet, válaszolok rá. Nem azért propaganda, mert a másik oldal csinálja. Azért propaganda, mert HAZUDIK és vagy MANIPULÁL. Ilyen HAZUDÓ és vagy MANIPULÁLÓ videókat/posztokat csak a FIDESZ seggnyalói csinálnak Magyarországon.


https://www.youtube.com/watch?v=QspYPMHQkCQ&ab_channel=Magya..


https://www.youtube.com/watch?v=XC-TC-bxJuc&ab_channel=Magya..


Hogyha tudsz olyan ellenzéki propagandát, ami ilyen nyíltan hazudik és manipulál, mutasd meg itt nekem!

2022. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
37%

#16 Te HISZED azt hogy az az igaz amit neked nyomnak a te oldalad propagandája szerint, ezért bármit is teszek eléd számokkal, adatokkal, tényekkel bizonyítva egyből jössz a szokásos ballib szövegekkel: fideszmédia, fideszpropaganda, a ksh a fideszé, a bíróságokat a fidesz irányítja stb. stb.

Számtalanszor bizonyítottuk hogy hazudtok reggel éjjel meg este. Gyurcsányotok maga ismerte el először, majd MZP-tek utána, hogy hazudtok most is reggel, éjjel meg este és nem csak a múltban. De te még mindig vallod, hogy az mond igazat aki elismerte, hogy végig a szemedbe hazudott és csalt a választáson csak hogy hatalomba kerülhessen, aki elismeri hogy idegen pénzből tudták neked nyomni a hazugságaikat. Innentől mindegy hányszor és hányan cáfoljuk meg amiket leírsz - a következő kérdésnél megint benyomod ezt a szöveget amit tíz éve olvashatunk rendszeresen ballibektől: " Hogyha tudsz olyan ellenzéki propagandát, ami ilyen nyíltan hazudik és manipulál, mutasd meg itt nekem!"

Megtettük, megmutattuk, te meg elengeded a füled mellett.

2022. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Drakula ***** válasza:
92%

"Hogyha tudsz olyan ellenzéki propagandát, ami ilyen nyíltan hazudik és manipulál, mutasd meg itt nekem!"


https://www.youtube.com/watch?v=K_r_J76n9eo&t=221s

2022. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%

"Számtalanszor bizonyítottuk hogy hazudtok reggel éjjel meg este. Gyurcsányotok maga ismerte el először, majd MZP-tek utána, hogy hazudtok most is reggel, éjjel meg este és nem csak a múltban. De te még mindig vallod, hogy az mond igazat aki elismerte, hogy végig a szemedbe hazudott és csalt a választáson csak hogy hatalomba kerülhessen, aki elismeri hogy idegen pénzből tudták neked nyomni a hazugságaikat. Innentől mindegy hányszor és hányan cáfoljuk meg amiket leírsz - a következő kérdésnél megint benyomod ezt a szöveget amit tíz éve olvashatunk rendszeresen ballibektől: " Hogyha tudsz olyan ellenzéki propagandát, ami ilyen nyíltan hazudik és manipulál, mutasd meg itt nekem!"


Megtettük, megmutattuk, te meg elengeded a füled mellett."


Milyen Gyurcsányod? Miről beszélsz? Én utálom Gyurcsányt és mégis így beszélsz róla, hogy Gyurcsányod.


Mellesleg a Fidesz nem hazudott? Hol van a piaci ár ötödéért kapott gáz? Nem arról beszélt Orbán, hogy a piaci ár ötödéért kapjuk a gázt? Az baj, hogyha Gyurcsány hazudik, de ha Orbán teszi, az nemzeti hazugság?


A választások napján Orbán a SAJÁT szájával mondta, hogy KIZÁRHATÓAK a megszorítások. Azután mi is lett? KATA ellehetetlenítése, központilag szabályozott fűtés (18 fok állami intézményekben), ja és az aduász, a rezsicsökkentés módosítása is! Ezek micsodák, ha nem hazugságok?


Ráadásul a közmédia folyamatosan uszít az ellenzék ellen, ezt nem mi ellenzékiek találtuk ki. Vagy mégis minek nevezed, amiket anno Bende Balázs mondott a videóban amit linkeltem? Hogyha olyan jó a Fidesz kormány, miért kapnak 4 évente 5 percet a közmédiában az ellenzéki vezetők? Miért van nálunk dupla akkora infláció, mint Ausztriában? Miért szegte meg Orbán a VÁLASZTÁSI ÍGÉRETÉT? Mert megszegte! Kérem szépen, ez nem hazudozás, reggel, délben, este? Ja bocsánat, ha Orbán hazudik, az nemzeti hazugság, neki szabad!

2022. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
64%

Ja és még valami! Én nem állítottam soha, hogy Gyurcsány mond igazat, én utálom Gyurcsányt és nem foglalkozom vele. Szóval már abban a 10-20 sorban amit írtál, abban is tévedsz.


Viszont az meg felháborító, hogy Orbán Viktor a saját kampányígéretét is megszegte, hazudott az olcsó orosz gázról, dupla-tripla akkora inflációt hozott össze, mint nyugaton az inkompetens gazdaságpolitikájával és MÉG MINDIG GYURCSÁNYOZTOK! Tudod nem Gyurcsány ígérte meg, hogy marad a rezsicsökkentés, Orbán ígérte meg és megszegte! Nem Gyurcsány hazudta azt, hogy a piaci ár ötödéért kapjuk a gázt, hanem Orbán. Nem Gyurcsány miatt van 2-3 szor akkora infláció itthon, mint nyugaton.


Az meg külön szánalmas, hogy a kormány 1 hónapja azon viccelődött, hogy a németek megfagynak, erre meg 18 fokot ír elő központilag... Igazi őszinte, becsületes banda... Ja nem, hazug aljas hitszegők!

2022. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!