Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok , hogy az Állami...

Mit szóltok , hogy az Állami Számvevőszék Pink Education jelentésére, ami szerint egyszerűsítve: a nők ne tanuljanak szüljenek gyereket, a férfiak úgyis kvázi logikusabbak, ügyesebbek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 20:24
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Kedves előttem szóló...Szerinted hogy lehetne eljuttatni ezeket a kérdéseket a döntéshozóknak? Mert azt mondják: adtak egyszeri 10 milliót , amiről el sem kell számolni, adtak teljes életre plusz 15 %bért (SZJA mentesség) adtak sok 10 milliót lakásra a gyereket vállalóknak...akkor miért kérdezed ezeket még??
2022. aug. 28. 23:15
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna betiltani a genderszakokat - akkor most nem egy pénzügyi és gazdasági ellenőrző szervezetnek kellene genderkutatást végezni a szociológusok helyett (nem meglepő színvonalon)...


Előre látom: ha az orvostudományt is betiltják, valószínűleg a NAV fog operálni (vágni szeretnek)! :-)))


Folytatásként a filozófia művelését én mindenképp a Magyar Nemzeti Bankra bíznám egy következő lépésben, atomfizikával pedig foglalkozzon az ÁNTSZ!


Meteorológiával pedig bárki - akinek van bátorsága hozzá! :-)))

2022. szept. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
És ki a f*szomnak szüljek? A tanualtaln csávónak, aki még annyit sem keres mint én????? (Nem magas a fizetésem: netto 500) de ha én otthon maradok szülni, akkor neki kell eltartani, arra persze lb egyik se képes.... egy ház úgy indul, hogy 100M, és akkkr nem beszéltünk az egyeb költsegekről
2022. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Én a nettó 500 000 ft-t nagyon jó fizunak nevezném. Hülye vagyok?
2022. szept. 20. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!