Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek tetszett a Pink Venom? ...

Kinek tetszett a Pink Venom? (BLACKPINK)

Figyelt kérdés
A Pink Venom lassan egy napja jött ki, és kíváncsi lennék hogy kinek hogy tetszett ez a zene.

2022. aug. 20. 01:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem.
2022. aug. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mi tetszett benne? Melyik rész fogott meg leginkább?
2022. aug. 20. 11:29
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem túlságosan hasonlított a Kill this love klipjére. Viszont láttam egy reakció videót egy amerikai klip rendezőtől, aki szinte képkockánként kielemezte, hogy éppen milyen effektet használnak és miért, az az effekt hogyan befolyásolja a néző hangulatát, hogyan erősíti az ütemet, miért zoomolnak és merre, stb...

Az YG megadta a módját, világszerte óriási reklám dömpinget indítottak egy hete, uralták a közösségi médiát, videó megosztó oldalakat, állandóan mentek az előzetesek a belvárosi óriás kivetítőkön, híres épületeken a fényfestések. Meg is van az eredmény, a videó a youtube-on egy nap alatt meghaladta a 100 millió lejátszást.

2022. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez most nem igazán jött be, pedig alapvetően szoktam hallgatni Blackpinket, több számukat is szeretem.
2022. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem tetszett,főleg a refrénje nem.Elég béna szerintem.meg az a ratatata a végén,nem tudtak mit kitalálni.Maga a videó az szép,de semmi különös érzést nem váltott ki nálam.Nem volt érdekes.Ennél jobbat vártam tőlük.
2022. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
A végén a ratata azért jó, mert buliban és koncerten a közönség nyelvtől függetlenül üvöltheti és ez jól néz ki. Legalább az angolszászok is megtanulják kimondani az R betűt.
2022. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#2 Az egész nagyon tetszett, ha valamit ki kell emelnem, akkor Jisoo kinézete és a tradicionális hangszerek.
2022. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt én is észrevettem hogy nagyon hasonlít a Kill This Love-ra meg a How You Like That-re. Valahogy volt egy érzésem hogy megint Jisoo kapja a legkevesebb sort (ahogy általában), Jennie pedig a legtöbbet.
2022. aug. 20. 19:02
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sajnos nem jött be, főleg a refrén miatt..
2022. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9

Nekem tetszik a zene, csak

szerintem a refrén nem illet magához a zenéhez. A cím (Pink Venom) pedig nem illett a videókliphez, szerintem valami bulisabb cím jobban passzolt volna hozzá.

2022. aug. 20. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!