Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek tetszett a Pink Venom? ...

Kinek tetszett a Pink Venom? (BLACKPINK)

Figyelt kérdés
A Pink Venom lassan egy napja jött ki, és kíváncsi lennék hogy kinek hogy tetszett ez a zene.

2022. aug. 20. 01:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 Igen, ugyanez🥲 És sajnos ha egy zene refrénje nem tetszik, akkor nem fogom nagyon hallgatni, hacsak nincs valami másik rész a számban ami nagyon bejön...

Lehet igazad van a címmel kapcsolatban is...

2022. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem jött be annyira :(

Amikor először meghallgattam az első gondolatom az volt, hogy többet soha! :D

Valami sokkal jobbat vártam volna tőlük, és jobban örültem volna valami "pink" koncepciónak :(

2022. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett szerintem jó a refrén, a jenlisa rappet pedig már majdnek megtanultam. Szerintem hozták a színvonalat csak ne kellet volna ennyit várni.
2022. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Én azt se értem, hogy miről szól a zene, vagy miért pink venom a neve?
2022. aug. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát igen , ahogy már az előbb is írtam hogy a Pink Venom (Rózsaszín Méreg) cím nem illik a zenéhez.
2022. aug. 22. 12:09
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden része tetszik. A drop (refrén) rész szerintem jobb lett, mint a How You Like That-ben vagy a Kill This Love-ban volt. A klip hozta a megszokott színvonalat, le a kalappal mindenki előtt, látszik, hogy sok munka volt benne. A How You Like That erősen a Kill This Love-ra hasonlított, ennél a számnál viszont ilyet nem éreztem.
2022. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszett. Meg mint mindig a JenLisa rap is tetszett most. Én csak azért érzem, hogy egy nagyon kicsit hasonlít a Kill This Love-ra, mert Jisoo része a Kill This Love-ban a Nap van mögötte a Pink Venom-ban meg a Hold. Ezt az egyet vettem észre. De amúgy tetszett a klip is meg a tánc is. A táncot már tudom is, úgyhogy nekem is bejött.
2023. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!