Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberális baloldaliak...

A liberális baloldaliak akiknek baja van a mostani kormánnyal miért nem mennek el innen végre?

Figyelt kérdés
Semmi szükségünk rájuk nekünk jó így ahogy van

2022. aug. 23. 15:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

30


háború van támadják a forintot mellette mi pedig nem kérünk a nyugati deep stateből és ez szúrja a szemüket. jóhogy mindent megtesznek hogy elpusztítsanak

2022. aug. 23. 16:36
 32/61 anonim ***** válasza:
83%

29-es, a külhoni szavazatok égetéséről és a lefizetésekről mi a véleményed?

Nyilván ezek csak apróságok, a sajtószabadság hiánya a legproblémásabb és természetesen a gyűlöletkampányok keretein belül, iszonyú sok pénzből kifüggesztett plakátok, TV reklámok és telefonos zaklatások is hozzájárulnak a Fidesz egyeduralmához.

2022. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
83%
31-es, igen, nem kértek a korrupciómentességből, sem az emberi jogokból, sem a sajtószabadságból, sem a jogállamiságból, sem egy rendes gazdaságból, sem a fejlődésből, sem a NATO jelentette biztonságból, sem az EU általi hatalmas haszonból, sem a Schengeni-övezet miatti várakozásmentes határátlépésből stb.
2022. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:

32


az lehetett az ellenzék akciója ugyanannyira milyen lefizetésekre gondolsz?


Mi a baj a sajtószabadsággal? A 444 24.hu telex hvg népszava stb sajtot sokkal többen olvassák legalábbis ti azt állítjátok és ti sírtok a sajtószabadságért? Milyen gyűlöletkampány a miniferi? gondolom az o1g az megint nem gyűlöletkeltés ugyE? az elmúlt 3 hónapban csak ellenzéktől hívtak felmérés miatt most akkor ők is zaklatnak? szánalmas

2022. aug. 23. 16:42
 35/61 anonim ***** válasza:
91%

"28


ahha ha a jobboldaliak támogatják diktatúra ha a baloldalika akkor demokratikusan választott államfő. ez már nekem kínos"


Én nem erre gondoltam. Arra gondoltam, hogy a világban a diktátorok is népszerűek voltak, sokan támogatták őket. Ezzel azt akartam mondani, hogy azért mert sokan szeretnek valamit, az nem feltétlenül jó is. Tehát azért mert egy ostoba birka nép négyszer egymás után megválasztotta a Fideszt az nem jelenti azt, hogy ez a kormány jó is az országunknak.


( Sajnos egyszer én is rájuk szavaztam csak az egykulcsos adó miatt, azóta is bánom. Igazából utáltam őket akkor is de az adóforma miatt rájuk szavaztam. )

2022. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 Drakula ***** válasza:
49%

"Aztán ne is említsük a levélszavazat-égetéseket"

De emlitsűk csak meg hogy pont ugy voltak meg égetve hogy látszodjon hogy szavazó lap meg hogy ellenzékre szavaztak, milyen kedves ettől a liberális tűztöl hogy nem engedelmeskedett a gonosz fidesznek. XDD

https://www.youtube.com/watch?v=K_r_J76n9eo


Most komolyan, ha tényleg el akarták volna égetni őket, nem igy találták volna meg őket, te "értelmiségi".

2022. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként hogy miért rossz az országnak: gyenge forint, gyűlölködés, ígéretszegés, megszorítások bevezetése, jogállam leépítése.
2022. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:

35


és akkor most te döntöd majd el hogy mi jó egy országnak?

2022. aug. 23. 16:46
 39/61 Drakula ***** válasza:
11%

Amugy amokr ilyen átlátszó kamukat csináltok, mint ez a tűzes dolog, mi a fenét csodálkoztok hogy van értelmes ember is aki a fideszre szavaz?

Eleve minek kelljek fől a tehén lepényből csak azért hogy ló citromba üljek?

2022. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
88%

Megyek én kedves fidesz szektoid hamarosan, ne izgulj, rajta vagyok az ügyön. Bár baloldali nem én vagyok, hanem a kormányod 😀😀

Egyre több gondolkodni képes,jó szakmával rendelkező fiatal megy ki, itt meg maradnak a cimbalmok, nyuggerek, pár csokos meg nehány IT-s, akik nagyon jól megélnek itthon.

Na mindegy, hamarosan mi is lépünk (gépész és logisztikai mérnök páros), oda ahol megbecsülnek, nem egy osztrák kukás bérének a felét sem kapom felelősségteljes beosztásban. Nektek meg jó nyáladzást Viktorra meg a komcsi intézkedéseire 🙃

2022. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!