Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmentek az aug.20-i tüzijátékra?

Elmentek az aug.20-i tüzijátékra?

Figyelt kérdés

PRO: - pompás lesz. Nem keveset költöttek. Korszerű látványtechnikai elemek lesznek


- kellemes időtöltés lesz este, amikor lehűl a levegő


- hazafias érzelmeket hoz elő belőled a látványtechnikai megjelenítéssel


- ingyen party


KONTRA: -ha ellenzéki vagy, akkor eléggé lehúzták ezt az eseményt, így úgy él benned hogy elutasítsd


- sokat költöttek rá, így azt érezheted hogy kicsit a te zsebedből is van. Abba a petárdába kicsit benne van a te adód is


- most nem divat örülni. Félni kell a háború és a szakciók miatt fellépő rezsiáraktól



2022. aug. 19. 15:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Még egyszer valamikor 1996 augusztus 20.-án voltam kint a Duna parton. Akkor nekem elég nyomasztó volt az a nagy tömeg. Úgy hogy azóta nem voltam kint, és most sem tervezem.
2022. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarok birkák közé keveredni.
2022. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
11%

Megnyugodhat az ellenzék!

Elmarad!

2022. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
78%
Elszórtak erre is feleslegesen pár milliárdot akkor már csináltak volna arany bidét a Felcsúti stadionba Vikinek.
2022. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
79%

én nem szavaztam a Fideszre

ha én döntöttem volna el, akkor nincs tűzijáték, de ha lesz, akkor először az elmúlt 4 évben, amióta Magyarországra visszaköltöztem elmegyek, mert végülis miért is ne.

de vihart mondanak, ezért lehet nem lesz (?)

2022. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer voltam pàr éve (akkor is mint rendezvény biztosító).

A sok hülye már órákkal előtte kiment, hogy jó helye legyen, aztán még vége sem volt, de már indultak haza.

Soha nem értettem egyébként mi tetszik benne az embereknek, unalmas, kb. fel sem néztem, pedig ott álltam a híd làbánál.

Még ha olyan lenne, mint a Gyűrűk Urában, valami nagy sárkány, ami röpköd mindenfelé, de így...


https://www.youtube.com/watch?v=uacUXA57VYE

2022. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem megyek. Nem vagyok már gyerek, hogy lekössön az ilyesmi. A kérdésed viszont provokatív és demagóg, tele durva csúsztatásokkal és általánosításokkal.
2022. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%

Szép dolog lenne a tűzijáték ha mondjuk 5 évente lenne egy-egy nagyobb.


Viszont jelen esetben amikor kormányunk arról papol, hogy meg kell húzni a nadrágszíjat és kemény idők jönnek, elég nagy képmutatás milliárdokat eldurrantani egyetlen éjszaka alatt.

2022. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%
Aki kimegy gondoljon arra, hogy tőlünk messzemenőkig fejlettebb országokban lekapcsolják a középületek díszkivilágításait, és spórolnak egy energiaválság idején. Mi meg csak azért is megmutatjuk, hogy van miből mulatni.
2022. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
72%

Tipikus felkapaszkodott proli-buli!

Menjen az, akinek két anyja van - vagy fidesz pártkönyve!

2022. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!