Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmentek az aug.20-i tüzijátékra?

Elmentek az aug.20-i tüzijátékra?

Figyelt kérdés

PRO: - pompás lesz. Nem keveset költöttek. Korszerű látványtechnikai elemek lesznek


- kellemes időtöltés lesz este, amikor lehűl a levegő


- hazafias érzelmeket hoz elő belőled a látványtechnikai megjelenítéssel


- ingyen party


KONTRA: -ha ellenzéki vagy, akkor eléggé lehúzták ezt az eseményt, így úgy él benned hogy elutasítsd


- sokat költöttek rá, így azt érezheted hogy kicsit a te zsebedből is van. Abba a petárdába kicsit benne van a te adód is


- most nem divat örülni. Félni kell a háború és a szakciók miatt fellépő rezsiáraktól



2022. aug. 19. 15:28
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
59 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Én még soha életemben nem mentem el, pedig budapesti vagyok.
2022. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
nem tudok nem elmenni, a belgrád rakparton lakok
2022. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Szégyenleném most a sok nélkülöző magyar szemében magam ahogy ott állok és nézem a közpénzmilliárdok égetését, a kormány őrült agyatlanságát, lelketlenségét támogatva ezzel. Ez most a fidesznyikek parádéja lesz úgy gondolom. :(((
2022. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretnék, mert szeretem a tűzijátékokat. Aztán valószínűleg attól függ majd, hogy a gyerekek hogy lesznek, ha nagyon álmosak lesznek, akkor nem megyünk ki.
2022. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Már csak elvből sem mennék el, de amúgy is utálom a tűzijátékot. Számomra kellemetlen hangos durrogtatás az egész, gyerekként is nagyon rossz volt, amikor a szüleim mindig elcitáltak.
2022. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%
fideszre szavaztam de leszarom a tüzijátékot
2022. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem, egy kicsit se erdekel. Mar 16evesen kinottem. Nagy tomeg, alig lehet hazajutni, tele zsebes romaval es meg a tudat is h ennyi penzt elpazarolnak
2022. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
Proliszórakozás tömegben nyomorogva tolongani. Aki meg otthon van, az a neten láthat bármikor tűzijátékot, nem csak egyszer egy évben.
2022. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 10 évente egyszer, ha kimegyek. Általában nem is vagyok 20-án Pesten sem máshol, ahol tartanak tűzijátékot.
2022. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, a tűzijátéknak, ami kínai találmány, mi köze van a magyarsághoz meg Szent Istvánhoz...
2022. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!