Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi hazánk mozgalmat miért...

Mi hazánk mozgalmat miért támogatod?

Figyelt kérdés

Úgy értem az összes egy pszichopata tudathasadásos náci. Minden MHM fórumon kemény mag előtt fekete ruhában náci karlenditésekkel jutalmazza az éppen szónokló SS tagot. Hogy lehet egy ilyen pártot támogatni?


Természetesen a demokrácia elveit akkár liberális akár konzervatív alapú.



2022. aug. 17. 12:04
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
6%

Én úgy gondolom a sokadik 2/3-os bukta után,a libbantokra nincs igény."


2/3-ad: 1 milla ostoba nyugdíjas, 1 milla hülye cigány, meg 1 milla buta falusi patkány, ez a kétharmad.


Szerintem a fajtádat simán be lehetne darálni műtrágyának.

A darálóban is ezt kiabálnád hogy kétharmad meg brűűsszek.

2022. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
89%
31-es válasz tökéletesen szemlélteti, miért nem kérnek az emberek a liberálisokból.
2022. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
3%

Nem az emberek nem kérnek, hanem a narancsköd agyú buta fideszcsicskák.


Azt se tudod mi az csak hallottad hogy orbán libernyákozik, meg brüsszelezik stb.


Megtanított a gazdád 3 szót te meg visszamondod.


"Nyertünk"


Az egyetlen győzelem az életedben.

2022. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
89%
Neked kezeltetni kéne magad. De komolyan, ez nagyon súlyos.
2022. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
20%

#15

"De az is igaz, hogy sok dologban az országok kormányait bizony erősen befolyásolják"

Maximum a valóság befolyásolja őket. Azért mert te vagy más nem érti, hogy miért döntenek úgy ahogy, még nem következik belőle semmi.

És érdekes módon más bizonyíték meg sosem volt erre.


#17

"Irracionálisan idealista képzelgések a Rózsadombról, 100% valóságmentesen, rózsaszín cukormázzal borítva."

Nem, ott pont már kipróbált és valóságban tesztelt elképzelések vannak.

Magyarországon jelenleg is működnek programok, amik felzárkóztatásra alkalmasak. Csak nincs benne elég pénz és ember, hogy széles körben csinálják, így ezért ez általában 1-2 faluban működik.

A baloldal ezt szeretné szélesebb körben elterjeszteni, mivel ez bizonyított rendszer.


"Egyedül a Mi Hazánk érhetne el valós javulást. A szegregációra szükség van. Az integráció kudarcot vallott, kár volt minden forintért, amit ebbe öntöttek."

Egyrészt, nyilván kudarc, ha sosem valósult meg, mivel ez történt. Ténylegesen sosem lettek alkalmazva az integrációs módszertanok.

Másrészt, pont ezért is rossz a mihazánk módszere, mivel a mostani helyzet az ő általuk képviselt módszertan eredménye, csak ők még feltekernék sokkal nagyobb mértékben.


Amit a mihazánk javasol, az már egy szintén kipróbált módszertan, ami bizonyítottan azt eredményezi, amit te most kifogásolsz a romákkal szemben, csak sokkal komolyabb mértékben terjeszti el, ami a problémád velük.

Ez bizony tény.

2022. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
82%

Miért támogatom őket? Az nagyon egyszerű:

Úgy érzem, az én érdekeimet ez a párt képviseli a legjobban. Szerintem egy demokráciában az ember alapvetően ez alapján választ pártot.

2022. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
48%

10

Kis ízelítő hogy milyen "nemnáci" az ellenzék.

[link]


[link]


[link]


[link]


:D

2022. aug. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
81%
A választási iránytű tesztje alapján, minimálisan a Mi Hazánk áll hozzám legközelebb.
2022. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
86%
A keresztény hazaszerető - kimaradt a szavazásból. Az én vagyok.
2022. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

14- az a szomorú, hogy semmi konetot nem mondanak, a videokban minden bevan bizonyítva ott mutatják a forrásokat is.


Aki nem, tudja hogy van zsidó háttér hatalom az egyszerűen vak vagy naiv.

Már anno Németországban Hitler idejében is ezért volt akkora botrány, ezért támogaták Hitlert annyian mert tudták, hogy a zsidók és az 1. VH tönkre tették az országot. Néz meg bármilyen Náczi dokumentum filmet, mind arról van szó hogy a zsidó kommunisták mindent uralni akarnak, és ez Hitlernek nem tetszett. És ha nekem vagy a dokumentum filmeknek nem hiszel, higgy maguknak a zsidóknak. Otto Weininger zsidó-osztrák filozófus is író, aki arról írt, hogy a nők nem emberek de még abban a könyvében is megemlítette, hogy a zsidók egyek a kommunistákkal.

2022. aug. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!