Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi hazánk mozgalmat miért...

Mi hazánk mozgalmat miért támogatod?

Figyelt kérdés

Úgy értem az összes egy pszichopata tudathasadásos náci. Minden MHM fórumon kemény mag előtt fekete ruhában náci karlenditésekkel jutalmazza az éppen szónokló SS tagot. Hogy lehet egy ilyen pártot támogatni?


Természetesen a demokrácia elveit akkár liberális akár konzervatív alapú.



2022. aug. 17. 12:04
A kérdező szavazást indított:
Azért támogatom mert náci vagyok
Azért támogatom mert rasszista vagyok
Azért támogatom mert utálom a nyugatot
Azért támogatom mert se Orbán, se Gyurcsány
Nem vagyok mi hazankos.
48 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:

Akár*

Kemény mag elől*

2022. aug. 17. 12:04
 2/50 anonim ***** válasza:
72%
Kezdetben talán valamennyire tetszett hogy felütötte magát egy új alternatíva, valamennyire engem is megfogtak. De hála annak hogy szinte csak konteókról tudnak magyarázni nekem az sok. Jó, tudom hogy vannak olyan dolgok is amik kifejezetten jó gondolatok tőlük, de ezt a brutális, konteó konteó hátán dolog nekem sok.
2022. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
42%

Mert nincs más alternatíva


Baloldali mocsokra és a Fideszre nem szavazok. Márky meg egy elmebeteg

2022. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
38%
Kicsit se manipulatív a kérdés...
2022. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
19%
2/Esetleg konkrétumot is tudsz?
2022. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
16%

"Baloldali mocsokra és a Fideszre nem szavazok. Márky meg egy elmebeteg"


...és ezekre egyetlen elfogadható alternatíva a szalonnáci konteózós őrület?


Hát itt is vannak bajok a fejbe.

2022. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
68%
Azért szavazok rájuk, mert ellenzem mind a baloldal WOKE-ságát, mint a Fidesz mutyis hülyeségeit.
2022. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
87%
Én nem rájuk szavaztam de ők állnak nálam a második helyen, nem tartom náciknak őket, én sem vagyok az és rasszista sem, de nagyon nem tetszik hogy egyre több roma van az országban, nem érzem magam biztonságban mert a legtöbb úgy viselkedik mint az állatok (tisztelet a kivételnek) valamint az is nagyon zavar hogy az orbán kormány ennyire támogatja őket pénzügyileg, valamint jogilag is úgy érzem, hogy háttérbe szorulunk melletük, ha megtámad egy pl, nem biztos hogy kellően megbüntetik, ellenben ha egy fehér ember által éri őket valami baj, akkor vagy ők maguk vernek halálra, vagy sitt, mert minket már rendesen megbüntetnek miattuk. És érdekelne hogy ha a mi hazánk hatalomra kerülne akkor betartaná e szavát és kezdene ezzel a helyzettel valamit, de hát attól messze állnak, egyelőre épphogy a parlamentbe bekerültek
2022. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert a bűnözés elleni fellépést tartom az egyik legfontosabbnak. A Fidesz és a baloldal maguk is bűnözők.
2022. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
62%

Kis ízelítő hogy milyen "nemnáci" politikusok vannak a Mi Hazánkba.


[link]

2022. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!