Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy átlagfideszes hogyan...

Egy átlagfideszes hogyan reagálna arra, ha kiderülne, hogy a nyugati országokban az adók befizetése után mennyi pénze marad az átlagembernek? Vajon a hazaszeretete és elvakultsága akkor is kitartana, ha tudná, hogy sokszoros jólét van?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 13:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%
milyen baj uthet be? hogy keves lesz a nyugdijam? viccelsz? annyival tobbet keresek, hogy mire 40 leszek, lesz vagy 4 lakasom, ebbol 3 ki lesz adva alberletbe. (mar van 1, 500€-ert van kiadva, nyilvan nem szemet forintert) szoval valszeg en 40 evesen megyek majd nyugdijba, te varjad csak a 65-ot, ami addigra 75 lesz :)
2022. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%
najo, talan az egyiken meg lesz egy kis hitel mikor 40 leszek, lehyen akkor 45, mire hitelmentes leszek egyefene
2022. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
0%

31es


és szerinted erre csak te vagy képes? :D

hatalmas madár vagy ember és én nyugdíj mellett fogom ezeket megkapni de ha neked akármi miatt pl betegség el kell adnod a lakásokat nem marad semmid :D

akárhogy forgathatod neked fog mindig visszaütni ez a helyzet és hidd el nem keresel te annyit szürkén hogy ez hosszútávon megérje.Szóval blablabla :D

2022. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%
#33 Hát láthatóan ő képes rá, te meg nem. XD
2022. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%
betegseg miatt eladni a lakast? lol megfazok es olyan draga lesz a kopteto? akkoris marad 3 😂nem zavar hogy leszarom a nyugdijat? mire odaerek 75 ev lesz a korhatar, szoval qrvara halott leszek😂 most kell elni, nem szaros 80 evesen. na tovabbi jo adozast, finom az az afa remelem
2022. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
0%

34es


mire? :D

2022. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
0%

35s


azért vicces vagy ezzel a felfogással hogy tudatos gazdasági tanácsok vs most kell élni sz@rok rá mindenre. Segítek akármikor lehet bajod és nem csak egy szimpla megfázásra kell gondolni és ja valószínűleg te előbb halott leszel mint én ezzel az élettel

2022. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%
#36 Arra, amit fentebb leírt, amire te azzal reagáltál, hogy, idézem: "és szerinted erre csak te vagy képes? :D" Vagy azt se tudod mire írtad ezt? :D
2022. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
86%
37: milyen elettel? azthiszed epitoiparban dolgozok fizikai munkat es minden bajom van? nyugodj meg, kozom nincs hozza. de elmondtam te sokeszu hogy ne faszmeregessunk, mert mondhatsz te is akarmit, meg en is, ugyse hisszuk el egymasnak. milyen bajom tud lenni? akarmilyen bajom van, ellatnak a korhazban, mert fizetek ugye valamennyi tb-t. ugyanazt az ellatast kapom mint te. eskuszom nem ertem mire gondolsz mibajom lehet, ezt reszletezhetned
2022. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
0%

38as


több válasza is volt melyikre gondolsz?

Szerintem itt egyedül te nem érted miről beszélsz :D

2022. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!