Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy átlagfideszes hogyan...

Egy átlagfideszes hogyan reagálna arra, ha kiderülne, hogy a nyugati országokban az adók befizetése után mennyi pénze marad az átlagembernek? Vajon a hazaszeretete és elvakultsága akkor is kitartana, ha tudná, hogy sokszoros jólét van?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 13:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
20%

20as


meghajolnál te 3 forintért is ezt koldusnak hívják

2022. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
86%
nem, ezt okosnak hivjak. fizessed csak a 27% afadat haha. ja igen, benzint meg itt tankolok, hisz azzal is letudom huzni a molt.
2022. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
0%

22es


tudod van miből fizetnem és nem okoz gondot. neked gondolom nincs szóval inkább menj világgá és ne égesd a boldogulni tudó magyarokat

2022. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
86%

23 nost mondtam hogy szurken melozok, tehat nem adozok annyit. elhiszed, hogy van boven penzem?

de penzugyekrol felesleges itt beszelni, hisz ha aztmondom hogy ferrarim van, a sok eszeddel biztos aztmondod hogy neked bezzeg bugattid. szoval folosleges penzekkel dobalozni, egy szavad se hiszem, te se hinnel nekem. azt hagyjuk ki a roppant ertelmes vitankbol. de dolgozz csak, valakinek adoznia is kell

2022. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
86%

jaj meg valami: a gazdag azert gazdag, mert tud banni a penzevel. aki megvesz valamit 500-ert, amit 200-ert is lehet kapni, az nem gazdag, hanem hulye.

a gazdag megvalogatja hova teszi a penzet. legalabbis az okos gazdag, aki az eszevel lett penzes. mondjuk olyan itthon keves van

2022. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
0%

25s


hagyd már abba ezt a gazdasági bullshit dumát nekem mindegy hogy most szürkézel e. Ha normálisan munkád lenne nem kellene ilyen eszközökhöz nyúlnod szóval de jobban élek mint te mivel jól élek abból amit legálisan keresek veled ellentétben neked viszont pápá nyugdíj míg én majd élvezem a nyugdíjas éveket

2022. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
86%
blablablablabla
2022. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:
A nyugdíjas éveidben erőteljesen korlátozott leszel, a fiatalabb és felnőtt évek sokkal többet számítanak szerintem. Ha valaki 30-40 éven át utazgat, jómódban él, szerinted ezt kompenzálja az, hogy magyarországon jó nyugdíjat fogsz kapni?
2022. aug. 7. 14:34
 29/70 anonim ***** válasza:
86%
gazdasagi bullshit 😂 latom nemtudod felfogni amit irtam.. nembaj, valakinek fideszesnek is kell lennie
2022. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
0%

28as


csak azt nem érted hogy most sem élek rosszul tudok félretenni ami a nyugdíj mellett egészen jó biztonságot fog nyújtani főleg pont akkor amiről beszélsz

amikor gondok lehetnek.Ha a 25-ből indulsz ki akkor viszont lehet hogy most átmenetileg többet kapsz aztán ha beüt a baj akkor meg nézhetsz meg okolhatod a kormányt stb. Ez a baj veletek napról napra éltek

2022. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!