Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tél közepén mennyien fogják...

A tél közepén mennyien fogják megbánni hogy a fideszre szavaztak?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 06:31
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

" addig a valódi játékosok (mi) "


Értem. Tehát te azok közé sorolod magad, akik a háttérből irányítják a szálakat, ha kell át tudnak nyúlni Orbán, de még talán Brüsszel feje felett is, tulajdonképpen ti irányítjátok a világot. Ekkora hatalommal a kezetekben tejesen érthető, hogy miért vagy annyira kiakadva, amikor a Gyakorin lepontozzák a válaszaidat.

2022. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
18%

Attól, hogy gyakran mondogatod, hogy ki vagyok akadva, még nem leszek. :)

Sőt, ha biztos lennél benne, nem is mondogatnád, de még magadat is győzködnöd kell.


“ ha kell át tudnak nyúlni Orbán, de még talán Brüsszel feje felett is, tulajdonképpen ti irányítjátok a világot”


Csak olyan képes elhinni, hogy így, egyes emberek képesek erre, aki elhiszi, hogy a pirosozástól igaza lesz.

Nyilván sok emberről van szó. Nyilván van hierarchia. Nyilván senki sem önfejűsködik és megvannak a játékszabályok. Én csak egy bolha vagyok a gépezetben. Te pedig egy porszem.

2022. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy minél többen!
2022. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
82%
#27 Egyeztetett? Milyen csicska már. Meg kell szavazni éjfélkor és holnapra már törvényerőre is lépett. Aztán akinek nem tetszik az mehet tüntikézni. Így Fidesz módra kellett volna tennie, ahogyan a magyaroktól tanultuk a demokráciát!
2022. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
92%
Kit érdekel? Úgy kell nekik. Én április 3-án végképp kiábrándultam ebből a népből.
2022. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 D-Mano ***** válasza:
100%

Vannak a kormány által publikált adatok és vannak más forrásokból származó adatok, hogy a rezsiemelés mennyi embert, és mennyire érint. Teljes ellentmondás a kettő adat. Így nem tudnám megmondani, hogy valójában hány embert fog ez érinteni.

DE

Az biztos, hogy sok Fideszes be fog dőlni a Fidesz-propagandának, amivel a rezsiemelést indokolják, ha azt még valahogy meg tudják fizetni. Ezért biztosan kevesebb Fideszes fog kiábrándulni a pártból, mint amennyit érint a rezsiemelés.

Én a 100 és 500 ezer közötti opciót jelöltem meg amúgy.

2022. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
27%
Ha bal oldalt kérdezzük a 10 millióból 11 millióan, szerintük.
2022. aug. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
42%
Ki az a baloldal?
2022. aug. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
96%
Naiv vagy kérdező. Megbánni? :D Ez nem jellemző a fideszesek. Ők "csak azért is" a Viktorkájukra fognak szavazni. Van akkora propaganda gépezet.
2022. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
85%
#36 Még olyanok sem fogják megbánni, akik nem tudják majd kifizetni, és emiatt hajléktalanná válnak. Mint, ahogy láthattunk rá példát az idén is.
2022. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!