Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van aki nem bánta meg hogy...

Van aki nem bánta meg hogy választás után külföldre költözött az Orbán rezsim ámokfutása előtt?

Figyelt kérdés

Én is kiköltöztem sokkal jobb az élet itt.

Lehet hogy kicsit többe kerül minden, de közel 3-4szer annyit keresnek az emberek mint magyarban.

Szóval félrerakni is bírok elég sokat, pedig albérletben élek.

Otthon a normál melósok miért nem tudnak így élni a politikai rendszer nem engedi a bérek felfejlesztését?


2022. júl. 31. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Én is kijöttem a választásoktól függetlenül pár hónapja. Hát igen, pont ezt tapasztalom én is, az árak 30-40%-kal drágábbak DE az én fizetésem speciel 560%-kal magasabb mint Magyarországon (azon belül is Budapesten) volt.

A munkahely nem megterhelőbb mint otthon volt, bár nyilván nehezebb új cégnél kezdeni, beletanulni, de ez Mo.-n is ugyanolyan nehéz lenne egy munkahely váltás.

Akárhogy is, ezen a munkahelyen vagy máshol, de biztos hogy többet vissza nem megyek Magyarországra dolgozni, legfeljebb csak bulikázni, de ottani munkát soha többé nem vállalok. Minek, amikor Nyugaton 5-6x-osát fizetik?

2022. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét.
2022. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
A patkányok inkább menekülnek ahelyett hogy hazájukért tennének valamit. Az anyukétokat IS pénzért eladnátok.
2022. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#13 Kinek mit intézett a kormánya... van akinek élhető életet, van akinek gazdasági emigrálást.
2022. aug. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!