Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha leszállna egy ufo ês...

Ha leszállna egy ufo ês megkérdezné mi az az lmbtqp ember, hogy magyaráznák el neki?

Figyelt kérdés

Olyan ember aki valójában X nemű,de Y-nak képzeli magát?


(Nem gondolná,hogy valami nincs rendben a társadalmunkkal?)



2022. júl. 29. 19:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
8%

Van egy történet egy apácáról, aki terhes volt, és kaja után kutatva ide-oda járkált; majd meglátott egy nőkből álló szektát (vica?), és rájuk vetette magát. Az erőfeszítéstől meghalt, született viszont egy anyátlan árva fiú kölyök. A nők vigyáztak rá, és nevelték, a kisfiú pedig velük nőtt fel, sminkelte magát, és úgy riszálta magát, akár a nők. És bár idővel egy nagy, teljesen kifejlett férfivá vált, azt hitte, ő egy nő. Egy nap egy másik férfi jött arra nőért kutatva, és megdöbbenve vette észre, hogy a női szekta (amazonok?) közepén van egy férfi, aki úgy menekül a veszély közeledtétől, mint a nők. Próbált közel kerülni a nőies férfihoz, hogy elmondja neki, ő nem nő, hanem férfi; de a szegény csak menekült a közeledtére. Ennek ellenére, figyelte a kedvező alkalmat, és egy nap alva találta a nő-férfit. Megközelítette, és így szólt: „Te férfi vagy.” „Én férfi vagyok”, sírt a másik férfi, és nem tudta elhinni az ellenkezőjét, és csak csicsergett.


Az idős férfi elvonszolta őt egy tóhoz, és azt mondta: „Nézz ide, itt az én tükörképem, itt pedig a tiéd.” Ezután következett az összehasonlítás. A nő-férfi ránézett a másik férfira, majd a saját tükörképére, és egy pillanat alatt jött a gondolat, hogy ő férfi.


A férfi felüvöltött, a rinyálás pedig elmúlt, és a hónapok során az összes amazonnal jókat kefélt.

2022. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
"Kérjük, látogasson el a www.TECESSZERINTI_DUMA.hu-ra!"
2022. aug. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem hamarabb érdekelné, hogy:

Miért van ennyi éhező ember?

Miért van a világ vagyona összesen az emberek 10%-nál?

Miért száradnak ki az édesvízi tavak/folyók?

Miért tesszük tönkre a bolygót?

Miért hagyunk fajokat kipusztulni?


Ha hamarabb kérdezne rá a melegekre, mint ezekre, megverném. :)

2022. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
76%
#23 nak igaza van
2022. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
83%

Idióta a kérdés mert lmbtqp emberek nem léteznek.

Esetleg LMBT, LMBTQ vagy LMBTQIA, de olyan, hogy valaki LMBTQP legyen nincs, mert ilyen közösség nem létezik.


Egyébként meg honnan veszed, hogy nem azt kérdeznék meg először, hogy mi az, hogy férfi vagy nő? Honnan veszed hogy az ufóknál is 2 nem létezik és nem himnősek mint mondjuk a csigák, giliszták stb?

2022. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem előbb azt kérdezné meg, hogy a keresztény konzervatívok miért szeretnek kislányokat erőszakolni
2022. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!