Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A megemelkedett gázárak miatt...

A megemelkedett gázárak miatt mégtöbb ember fog mindenféle környezetszennyező anyaggal fűteni a téli hnapokban. Tehetek feljelentést, ha azt látom, hogy PET palackokat, bútorokat, stb égetnek?

Figyelt kérdés
Át kell állni áramos fűtésre, vagy több pénzt keresni, nem környezetszennyezni. Tavaly is jelentettem már fel ezért embert, idén jobban ráállok.
2022. júl. 23. 02:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Minek ökett jelented fel miért nem a nagy cégeket amik a tervezet elavulást szándékosan bele teszik a termékeikbe.Hol van ehez egy ember aki ki szolgáltatot és nem fával tűzel.Ezt soha nem értetem a nagy környezet védökbe nem a kis emberke szenyez hiába mondja ezt a média hanem a multi.Ami szándékosan kacatot gyárt ezzel is növelve a fogyasztását.Meg itt vanak az elektromos autok amik még szenyezöbek az akumulátorok miatt és inkább státusz szimbolum mint környezet barát.Az orvadászokat nem is mondom akik csak sokan élvezetböl ölnek.
2022. júl. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis szomszéd lehetsz. Csak nehogy visszafele süljön el rágalmazás vagy hamis vád formájában, volt már olyanra példa.
2022. júl. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
3%

Nem tehetik tönkre az emberek egészségét mérgező füstökkel!

Ne is hagyd magad.

2022. júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10) igen és?
2022. júl. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Orbán hős pincsijei úgyis lexarják, ha valaki szeméttel vagy rákkeltő anyaggal füstöli tele az utcát. De ha krétával felfested a szomszéd falára, hogy o1g akkor talán még a TEK is kivonul.
2022. júl. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%
kérdező adjál több pénzt azt akkor nem fognak környezetet szennyezni...szerintem téged kéne feljelenteni sümegre....
2022. júl. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16

Ott a Fideszetek.

Dübörög a jólét nem?

2022. júl. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es

persze én aztán arra dagadt malacra szavaztam azért fütök most fával...birka...

2022. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!