Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A megemelkedett gázárak miatt...

A megemelkedett gázárak miatt mégtöbb ember fog mindenféle környezetszennyező anyaggal fűteni a téli hnapokban. Tehetek feljelentést, ha azt látom, hogy PET palackokat, bútorokat, stb égetnek?

Figyelt kérdés
Át kell állni áramos fűtésre, vagy több pénzt keresni, nem környezetszennyezni. Tavaly is jelentettem már fel ezért embert, idén jobban ráállok.
2022. júl. 23. 02:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Elképzelem, milyen sivár lehet az életed...
2022. júl. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 mindentudó99 ***** válasza:
79%
Hiányoznál szomszédnak. Az ilyen embereket kellene kipucolni az országból mint te kérdező. Sokkal jobb hely lenne. Amíg szénerőműveket indítanak újra szerte Európában addig nincs erkópcsi alap bárkit elitélni mivel tüzel.
2022. júl. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Fsms ***** válasza:
100%

Igen, állampolgári jogod bárkit feljelenteni.

Az biztos, hogy a télen lesz szmog riadó.

2022. júl. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Tehetsz de nincs értelme mert az életben maradáshoz jog alapvető emberi jog,ezt nem vehetik el az embertől.elképzelhető hogy az ingjét-gatyáját leperli az eljáró hatóságról a feljelentett személy kártérítés gyanánt.
2022. júl. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igazad van, mert a szennyező dolgok égetése senkinek sem tesz jót, másrészt egy feljelentéstől nem fog változni semmi, mert nem jókedvükben fűtenek ilyennel.


A tavalyi feljelentésedtől változott valami?

2022. júl. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

Igen, én értem a felháborodásod.

Nem tehetik csak úgy tönkre emberek egészségét mérgező füstökkel.

2022. júl. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Értem mire gondolsz de amilyen világ jön ránk, csoda ha munkád lwsz
2022. júl. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Csoda ha munkád lesz..?40 ezer külföldi munkavállalót hozott be a fidesz csak tavaly..nem tudom mennyire tudod felfogni ezt a számot.
2022. júl. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Ahol a kémény erre alkalmas, mert a kimondottan gázfűtésre épített kéményben nem lehetséges.
2022. júl. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8

Futószalag mellé? Érsebészből hiány van.

2022. júl. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!