Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha háború lenne és be lennénk...

Ha háború lenne és be lennénk sorozva akkor mennyi lenne a fizetésünk?

Figyelt kérdés

Bruttó 280 ezer?


25 éves magyar állampolgár vagyok. Személy szerint semmi problémám nem lenne belépni a hadseregbe, se azzal nem lenne bajom ha mások kellene lelőni. De mindezt csak akkor ha jól megfizetnék.


Vajon mennyi lenne a fizetés ha be lennénk sorozva?



2022. júl. 7. 07:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként persze, kicsi rá az esély, hogy pont én, vagy pont ti éljünk túl egy háborút, ha besoroznak.De van esély erre is.

Akiknek az ősei a világháborúban szolgálva, a világháború után vállaltak gyerekeket, azok mind túlelték!

2022. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:

#59


Ha elmennék (ingyen) agyonlövetni magam akkor senki nem maradni aki gondoskodna majd a családomról. Ha bármilyen baj van, én itt vagyok és tudok segíteni a családomnak. Ha megöletném magam a semmiért akkor a családomat magára hagynám és onnan kezdve már nem lenne aki vigyázhatna rájuk, ki lennének szolgáltatva. Szóval elég nagy baj lenne ha több száz kilométerre elmennék ingyen, amikor a legnagyobb szüksége lenne a hozzátartozóimnak rám.


#60


Az összes háború erről szól. A gazdag pénzéhes milliárdosok elküldik a kisembereket egymást gyilkolni, hogy ezzel mégnagyobb profitra tehessenek szert. Ebben semmi különös nincs. Ez csak azoknak éri meg akik ebből szintén profitálhatnak. Ami nem igaz az ingyen besorozottakra.

2022. júl. 8. 13:10
 63/67 anonim ***** válasza:
73%

"Az összes háború erről szól. A gazdag pénzéhes milliárdosok elküldik a kisembereket egymást gyilkolni, hogy ezzel mégnagyobb profitra tehessenek szert"

Mégis hány éves vagy...?

2022. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy ezen miért csodálkozol, hogy nem fizetnének semmit. Az ilyen politikusok szemében a nép csak egy eszköz, amit felhasznál a céljai elérésére, akit bármikor eldobhat ha úgy tartja kedve. Hülye lenne fizetni, ez van sajnos, ez egy ilyen világ.
2022. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
79%

Sokkal egyszerűbb lenne az orosz katonáknak is elfoglalni a Kreml-t, felhúzni Vladimirt, és rajta kívül nem halna meg senki.

Helyette százezrek halnak meg, köztük nők és gyerekek is.


Nálunk ugyan ez, van egy féreg aki magához ragadta a hatalmat, irányítja az országot, 1000 milliárdokat lop el, már minden gyerekének, haverjának kastélyai, plázák, szállodaláncai, magángépei, yachtjai, hatalmas földbirtokai vannak. Összeugrik az összes demokratikus országgal, és lefekszik a diktaturákkal, viccet csinálva a magyar népből.

2022. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
100%

#65 Ez a háborúskodás sokkal bonyolultabb annál, mint hogy Putyint kiiktassák.Egy az, jön helyette másik.A másik meg az, hogy ez az orosz emberek érdekében áll, akkor is, ha ezt fáj kimondani.

Most tedd a szívedre a kezed, ha egy nagyhatalom vagy szuperhatalom lennél, akinek van lehetősége érvényesíteni a nemzete érdekeit, akkor te is megtennéd.Megteszi ugyanígy az USA is, Kína is.

2022. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem kell fizetés , szeretem a háborút
2022. júl. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!