Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadja a liberális...

Miért támadja a liberális elit és az ahhoz köthető pártok Szájer Józsefet amikor ő pont az a fajta meleg személy amilyeneket a Fidesz támogat?

Figyelt kérdés

Képmutatással és ellentmondással vádolják holott az igény pont az ilyen "meleg prototípusra" lenne. Aki a négy fal között csinálja és lehetőleg nem köti senki orrára hogy meleg és mellette keresztény értékrendet vall és a társadalomra nézve azt tartja normálisnak.



Ez kicsit olyan mintha én pl 250 kg lennék akkor ne pofázzak a helyes táplálkozás előnyeiről holott ettől függetlenül még nem következik hogy hülyeséget mondok amikor azt mondom lehetőleg kerüljek az egyszerű cukrok fogyasztását és sok zöldséget együnk stb...


2022. júl. 6. 16:55
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

""A válaszodban végig egy rossz szemléletből tekinted azt, amit írtam. Nem állítom, hogy a homofóbia a legnagyobb gond, ezt csak kiemeltem, hiszen erről szól a kérdésed."


Erre még annyit hogy legyen így, de én nem elsősorban rád értettem hanem elmondtam hogy ebben a politikának is nagy szerepe van. Egyszerűen teljesen át tematizaljak vele ezt témát és nem sok jó sül ki ebből a bicskanyitigato kiforgatásbol és meleg simogatásból és hisztéria keltésből

2022. júl. 10. 18:48
 32/40 anonim ***** válasza:

Hasonlóan szemlélünk bizonyos dolgokat, másokat nem, nem érzem szükségességét a vita folytatásának, de azt mindenképp kommentálnám, hogy: „Én tényleg nem értem hogy egy európai országban hogy tudtok komoly képpel kiállni és elmondani hogy "hát igen itt a társadalom az homofób és mi szegény melegek csak normálisan szeretnénk élni mint a kövérek, meg a fogyatékosok, meg az öregek akik alig jönnek ki a nyugdíjukból.”

Nem hiszem, hogy van fogalmad arról, hogy milyen hétről-hétre azt hallani, hogy „dögölj meg”, „utálatos vagy”, „a pokolban fogsz égni”, vagy az eddigi kedvenc: „Látszik Hitler csak félmunkát végzett.” Én „csak” az öngyilkossági kísérletig jutottam, de neten sok korombeli meleggel beszéltem már, egyikükről tudom, hogy később öngyilkos lett. És kitudja, hogy még hányan mások. Borzalmas látni másokat ölelkezni, csókolózni és folyamatosan azzal szembesülni, hogy milyen elcseszett vagyok és, hogy soha nem lesz egy normális életem.

Ha a jövőmre gondolok, nem látok mást, csak szenvedést és reményvesztett csalódottságot. Tehetetlen vagyok és ez fáj a legjobban.

2022. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó,de ez azértvan mert az LMBTQ lobbi túltolta a szekeret..Már azok is kezdenek idegesek lenni akiknek semmi baja a melegekkel..Nekem is vannak meleg barátaim s hányingert kapnak a Pride-t meg attól ami nyugaton megy..
2022. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

"Nem hiszem, hogy van fogalmad arról, hogy milyen hétről-hétre azt hallani, hogy „dögölj meg”, „utálatos vagy”, „a pokolban fogsz égni”, vagy az eddigi kedvenc: „Látszik Hitler csak félmunkát végzett.”


Ohh nehogy megszólaljanak a nagybőgők is. Egyébként dehogy nem halottam, anyám még cifrábbakat is mondott. De nem hétről hétre hanem napról-napra.

Közben meg agyba-főbe vert. De ne egy pofont képzelj el. A bográcsfőző fakanalat törte el a hátamon. Mellette egyetlen olyan pillanatra nem emlékszem amikor az ölébe vett volna hogy cirógasson vagy szeretgessen. Volt ugyan ilyen osztálytársam akinek hasonlóan "kedveskedtek" ő egy alkoholista semmire kellő tróger lett, és tudod mi a közös benne meg benned? Hogy mindig másokat okolt és a körülményeket.. És ti meg a hasonszőrűek ebben fürdőztök. Nem a melegséggel van a baj vagy a kívülről jövő beszólogató disztingválni nem képes emberekkel elsősorban. Saját magadat nem fogadtad el. Attól meg őszintén ki szarik be hogy a "pokolban fogsz elégni" hivő vagy? Vagy mi? Mit kell foglalkozni valakinek a kretén annyával? Nem muszáj betegnek és sérültnek lennie valakinek csak azért mert szar volt neki.


"Ha a jövőmre gondolok, nem látok mást, csak szenvedést és reményvesztett csalódottságot. Tehetetlen vagyok és ez fáj a legjobban."


Tudod mi kéne neked? Pszichológushoz járni, ha eddig nem tetted volna.

Írod hogy neten sok korodbeli meleggel beszélsz, azt miért? Azért hogy azt hallgassátok hogy ki hogyan akart öngyilkos lenne? Ennek mi értelme? Én utálom az ilyen Szabó Péter féle tréner dumát, de ebben az esetben hogyha ilyen szarkupacokkal haverkodsz akkor te magad is az leszel. Ellenben ha arra szolgál hogy pizsi pajtást keress magadnak azzal semmi gond nincsen. Csak ezt az önsajnáltató maszlagot kéne levetközni. Mindenkinek vannak problémái. Azt kellene értékelni ami van.

2022. júl. 10. 21:56
 35/40 A kérdező kommentje:

"És kitudja, hogy még hányan mások. Borzalmas látni másokat ölelkezni, csókolózni és folyamatosan azzal szembesülni, hogy milyen elcseszett vagyok és, hogy soha nem lesz egy normális életem."


Így nem is lesz, és erről még csak nem is az Óbán tehet. Nem tudom mennyit lökhetett ő még ezen..

2022. júl. 10. 21:58
 36/40 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem volt egyszerű a gyerekkorod.

Valamennyire átérzem, engem elhagyott édesanyám.

Az nem igaz, hogy másokat hibáztatok. Valamiért azt érzem, hogy mindenkinek fontosabb az élete az enyémnél. Tudom, hogy nem jó így, de már évekkel ezelőtt feladtam. Nagyon sok alkalmam lett volna kitörni abból az állapotból, amiben vagyok, mégsem éltem egyikkel sem. Ez az én hibám, nem is fognám másra.

Néha jó volt elpanaszolni a gondjaimat olyanoknak, akik megértették, ezért beszéltem hasonszőrűekkel neten. Nem volt más, akinek kiadhattam volna a bennem felgyt feszültséget.

2022. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

"Az nem igaz, hogy másokat hibáztatok. Valamiért azt érzem, hogy mindenkinek fontosabb az élete az enyémnél."


Senkinek nem fontos az élete valójában. Csak saját magadra szamithatsz. Ezen rajtad kívül senki nem tud segíteni csak te. Abban lehetsz biztos hogy az alapvető emberi jogok járnak neked is. Mint ahogyan a szólás szabadság joga is. De mindenki másnak is.


"Néha jó volt elpanaszolni a gondjaimat olyanoknak, akik megértették, ezért beszéltem hasonszőrűekkel neten. Nem volt más, akinek kiadhattam volna a bennem felgyt feszültséget."



De ha ilyenekkel beszélsz akkor csak megerősítést nyer benned ez depis szarság.

Senkinek nem kell elfogadnia a másságodat csak neked. Ez olyan mint pl hogy én nagyon szeretem a pálpusztai sajtot. De körülöttem mindenki orrfacsaróan büdösnek tartja. Megoldás? Nem reklámozom hogy megint azt hoztam a melóba.


Neked nem a külvilággal van a bajod hanem saját magadat érzed elcseszettnek. Erre nem az a megoldás hogy a többi elcseszett beteg elméjű felé húzódsz. (és az elcseszett alatt nem a meleget értem, hanem azt hogy az önsajnálató "jaajjj de nagyon nagyon rossz nekem") típusú emberekről kellene levaágni a koldokzsinort

2022. júl. 11. 20:02
 38/40 anonim ***** válasza:
Ezzel nem értek egyet, de nem szeretném folytatni a vitát, immáron nem érzem produktívnak azt.
2022. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Ahogy érzed.
2022. júl. 11. 21:12
 40/40 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező, te így visszaolvasod magad néha?


"Az hogy meleg az egy dolog de ettől még miért ne gondolhatná valaki azt hogy "Igen meleg vagyok, de ez csak rám és azokra a melegekre tartozik akikkel együtt vagyok, egyébként meg azt vallom hogy az országnak az tesz jót (vagy nem rosszat) ha én mint egy meleg ember is azt mondom mikor az embereket akaratának többségét képviselem hogy"



Mert normál LMBTQ-s ember nem fogja a saját diszkriminációja alá adni a lovat mert egyeseknek annyira elviselhetetlen tény hogy "omg, semmi eredendően rossz nincs abban hogy vannak akik a saját neműkhöz vonzódnak"


Picit gondolkozz el mielőtt még ilyen végtelen értelmetlen dolgot leírsz


"Tudja magáról hogy meleg viszont nem érzi hogy emiatt bármiben korlátozva lenne"


Ezt kijelenteni egy olyan országban ahol a kormánymédia tudatosan próbál ellenségképet faragni belőlünk/üldözendő gonoszként beállítani minket, egy icipicit ironikus, nem gondolod?

2022. júl. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!