Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadja a liberális...

Miért támadja a liberális elit és az ahhoz köthető pártok Szájer Józsefet amikor ő pont az a fajta meleg személy amilyeneket a Fidesz támogat?

Figyelt kérdés

Képmutatással és ellentmondással vádolják holott az igény pont az ilyen "meleg prototípusra" lenne. Aki a négy fal között csinálja és lehetőleg nem köti senki orrára hogy meleg és mellette keresztény értékrendet vall és a társadalomra nézve azt tartja normálisnak.



Ez kicsit olyan mintha én pl 250 kg lennék akkor ne pofázzak a helyes táplálkozás előnyeiről holott ettől függetlenül még nem következik hogy hülyeséget mondok amikor azt mondom lehetőleg kerüljek az egyszerű cukrok fogyasztását és sok zöldséget együnk stb...


2022. júl. 6. 16:55
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
13%
Azzal semmi gondjuk a ballibeknek, hogy a német közmédiában riport van a homoszexuálisok melegorgiájáról, ahol az egyik résztvevő a végbelén át szívja fel a kristályt, és van köztük HIV-fertőzött is. Ez nekik belefér, de ha egy meleg a 4 fal között éli ki, az már egyből rossz.
2022. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
92%
11 Van külömbség a 4 fal és a képmutatás között
2022. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

"11 Van külömbség a 4 fal és a képmutatás között"


Miert is? "Képet mutat". De ha az a kép egy jó kép amit mutat akkor nem érzem hogy bárkit is átverne.


Az hogy meleg az egy dolog de ettől még miért ne gondolhatná valaki azt hogy "Igen meleg vagyok, de ez csak rám és azokra a melegekre tartozik akikkel együtt vagyok, egyébként meg azt vallom hogy az országnak az tesz jót (vagy nem rosszat) ha én mint egy meleg ember is azt mondom mikor az embereket akaratának többségét képviselem hogy a normalitás az az higy férfi és nő alkot egy párt."


Nyilván ez itt nagyon sok embernek nem szimpatikus hiába van benne logika. Persze nyilván kötelező jelleggel rá kell mondani hogy képmutató, de miért olyan nyilván való ez? Azon hogy meleg nem tud változtatni értelemszerűen. De mikor válik elvtelenné? Azért mert melegként is keresztény értékeket vall?



Abba most ne menjünk bele hogy ebből mennyi valósul meg, és hogy mennyit hazudnak meg lopnak, és hogy egyébként egy borzasztóan autokratikus rendszert építettek ki Magyarországon de ha erre a Szájerre nézek azt gondolom hogy ha nem a Fideszben hanem akár egy teljesen másik pártban (amire mondjuk szavazni is hajlandó vagyok) teszi ezt nekem nincsen vele gondom a konkrét személyével. Én szeretném a minden homoszexuális ilyen "szemét" képmutató lenne mint ő.


Ez kicsiben kB úgy néz ki hogy ha van pl egy testvérem aki homoszexuális akkor nyilván elsősorban minket: engem a testvérét, az anyját, az apját tekinti a családjának mintsem a dugó partnerét vagy párját stb.

Nem tud rajta változtatni, elvárja (és jogosan el is várhatja hogy senki ne bantsa emiatt a családban) de nem tartja a meleg párokat családnak akkor ő képmutató lenne? Szerintem nem.


Ha pl arról pofázik valaki hogy a drog meg az alkohol rossz és irgum burgom aki ezekkel él, de mellette mellette ő minden hétvégen részegen fetrengene akkor az szerintem is képmutató lenne. De mivel a homoszexuálitás nem választható így véleményem szerint nem kötelező minden homoszexuálisnak ugyan azt gondolni erről. Ettől még nem lesz képmutató. Mivel az általa elfogadott helyesnek vélt képet mutatja.

2022. júl. 7. 12:20
 14/40 anonim ***** válasza:
94%
Tehát szerinted az a támogatni való meleg, aki orgiákon csalja a feleségét több pasival egyszerre, természetesen bedrogozva? Nagyon követnivaló erkölcsök...
2022. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

"Tehát szerinted az a támogatni való meleg, aki orgiákon csalja a feleségét több pasival egyszerre, természetesen bedrogozva? Nagyon követnivaló erkölcsök..."


Nem... Én értem hogy jól esik szándékosan félre érteni amit mondtam. Nem kell ez a szemforgatás. Nem kell úgy csinálni mintha ne csalná meg a férjét, feleségét emberek hatalmas tömege a leg gátlástalamabb módon. És egyébként különben és a melegek sokkal gyakrabban váltogatják a partnereiket és drogokat is többen fogyasztanak közülük mint a heteroszexuálisok. De nyilván nem ezek azok amik követendők benne. De világosan leírtam mi különbözteti meg őt a többi melegtől. Tudja magáról hogy meleg viszont nem érzi hogy emiatt bármiben korlátozva lenne (mint a mellékelt parti is mutatja ami ugye nem azért volt baj mert meleg hanem a kijárási tilalom és a drog miatt). Nem vonaglik az utcán tangában. Nem sikítozza közben hogy "fogadj el! fogadj el!! fogadj el!" Ő valahogy tudott úgy meleg lenni hogy nem akarta világgá kürtölni. Semmi olyan törvényt nem hozott volna létre és terjesztett volna a parlament elé ami az ő meleg mivoltát sértették volna bármiben is, amennyiben feltételezzük hogy nem kretén.

2022. júl. 8. 11:46
 16/40 anonim ***** válasza:

Na most, te azt írtad, hogy ő pont a Fidesz által támogatott meleg mintapéldája. Ebbe az is beletartozik, hogy felesége van, akit csal, az is, hogy melegként orgiákra jár, tehát meglehetősen gyakran váltja a partnereit, megszegi a kijárási tilalmat a szexuális fantáziái kiéléséért, sőt még drogokkal is él az ilyen gruppenek alkalmával. Emellé még képmutató módon törvényekkel is aláaknázza a hozzá hasonlók boldog életét. Micsoda keresztény mintaélet.

Meleg vagyok, életemben nem nősülnék meg, mert tudom, hogy csak mindkettőnk életét pokollá tenném. Nem fogok orgiákra járni, a monogámia híve vagyok és teljes mellszélességgel fel tudom vállalni, hogy nem fogom megcsalni a párom. Egy kapcsolatnak nincs is értelme, ha bármelyik félben felmerül a megcsalás gondolata, ott megpróbálnám helyretenni a dolgokat vele, de ha nem menne, akkor szakítanék. Pride-on még nem voltam, egyszer, kétszer lehet elnézek majd, de teljesen hétköznapi ruhában, hivalkodás nélkül.

Gondolom én maga vagyok a sátán, mert soha sem szavaznék a Fideszre, nem vagyok mazochista.

2022. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Nem kötelező hogy felesége legyen és megcsalja.. És az sem hogy drogozzon és orgiákra járjon. A lényeg hogy nem érzi úgy hogy korlátozva lenne a meleg mivoltában. "Alá aknázza a hozzá hasonlóak boldog életet"


Tehát akkor a saját életét is alá aknázta?


Hagyjad már ezt a Fidesz fszságot, te tényleg azt hiszed hogy én ezzel azt akarom mondani szavazz a fideszre?

Vagy hogy nem tudom hogy a kereszténység az egy marketing fogás amit bele illesztenek az arculatukba? Gondolod hogy mellette nem járnak orgiákra és nem csalják a feleségeiket? Dehogynem, és nem is mondtam hogy ez nem így van.

Most minek ez a mártérkodás?

Egyébként senkit nem érdekel hogy meleg vagy e vagy nem, legalábbis engem nem. Pont azt magyarázom hogy azt hogy mi képmutatás ne az alapján döntsük már el hogy ki meleg meg ki nem. Nem választható opció, de hadd legyen már képmutató ezért.


Én sem szavaznék rájuk de nem azért mert "meleg ellenesek" mivel

2022. júl. 8. 13:26
 18/40 A kérdező kommentje:
*hadd ne legyen már képmutató ezert
2022. júl. 8. 13:28
 19/40 anonim ***** válasza:

Ugyan, miért ne lenne képmutató?

Teljesen igazad van abban, hogy egy meleg és egy heteró is pont ugyanúgy és ugyanannyira lehet képmutató.

Tudom, hogy senkit nem érdekel a melegségem, ezt csak azért írtam le, hogy említsek egy ellenpéldát az általad leírt általánosításra. Mellesleg egy olyan meleget sem ismerek, akikre ez illene, holott jó néhány meleg ismerősöm van.

Ő a saját életének is keresztbetett. Ő maga is hozzájárult ahhoz, hogy egy feleségre kényszerítse magát, ahogy ahhoz, hogy az országban belátható időn belül ne csökkenjen a homofóbia. „Az én tehenem megdöglött, dögöljön meg a szomszédé is!” alapon behozott mindenfél valósan, vagy csak látszólagosan a jogainkat korlátozó intézkedéseket és passzusokat az Alaptörvénybe, ezzel is tovább nehezítve a melegek életét a homofóbia szításával.

Elég baj az, hogy orgiákra járnak. Felőlem mehet ilyenekre bárki, nem ítélem el az ilyesmit, de semmiképpen sem akkor, ha van párja, netalántán házastársa.

2022. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Akkor még egyszer:


Nem abban kell hasonlítanod rá, hogy lezáráskor sok emberrel találkozik, vagy meleg orgiákra jár. Vagy drogot fogyaszt.


"Ő a saját életének is keresztbetett. Ő maga is hozzájárult ahhoz, hogy egy feleségre kényszerítse magát, ahogy ahhoz, hogy az országban belátható időn belül ne csökkenjen a homofóbia."


Mivel tett keresztbe a saját életének, tehát akkor ő kretén? Szerintem azzal hogy drogozott és megszegte a törvényt amikor többed magával volt egy partin és emiatt véget ért a politikai pályafutása. De miért és mivel kényszeríti magát egy feleségre? Honnan tudod hogy milyen a kapcsolata a feleségével? Nekem erről gőzöm sincs. És az is érdekel hogy ha már "homofóbia" (és most abba bele se menjünk hányan ellenzik ezt a kifejezést ami egy pszichológiai betegségeket gyűjtő fogalom hogy fóbia csak kisajátították egy tényleges betegség nevét) van ebben az országban, te magad milyen akadályokba ütköztél emiatt, milyen üldöztetéseknek voltál kitéve a homofób ország miatt?

2022. júl. 8. 18:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!