Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadja a liberális...

Miért támadja a liberális elit és az ahhoz köthető pártok Szájer Józsefet amikor ő pont az a fajta meleg személy amilyeneket a Fidesz támogat?

Figyelt kérdés

Képmutatással és ellentmondással vádolják holott az igény pont az ilyen "meleg prototípusra" lenne. Aki a négy fal között csinálja és lehetőleg nem köti senki orrára hogy meleg és mellette keresztény értékrendet vall és a társadalomra nézve azt tartja normálisnak.



Ez kicsit olyan mintha én pl 250 kg lennék akkor ne pofázzak a helyes táplálkozás előnyeiről holott ettől függetlenül még nem következik hogy hülyeséget mondok amikor azt mondom lehetőleg kerüljek az egyszerű cukrok fogyasztását és sok zöldséget együnk stb...


2022. júl. 6. 16:55
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Természetesen értem, hogy te egyetlen tulajdonságát kiemelve szeretnéd őt magasztalni, vagy csupán megvédeni, ám ez baromság. A jelleméhez tartozik az az orgia is minden egyes velejárójával.

Valószínűleg azért kényszerítette magát a nősülésre, hogy elkerülje a megbélyegzést és a szégyenkeltést. A képmutatóságát pedig abban vélem felfedezni, hogy később ezen problémák fenntartása mellett tette le a voksát különféle intézkedésekkel, megfogalmazásokkal és állásfoglalásokkal.

Valóban nem tudhatom, hogy milyen a házastársával a viszonya, ám az már magában elég sokatmondó, hogy egy meleg orgián bedrogozva feküdt le fűvel-fával, távol a feleségétől.

Én sem szeretem a homofóbia kifejezést, viszont jobb híján ezt használom. Ha kitalálnak valami normálisabbat erre a jelenségre, akkor majd áttérek arra, addig is, ez a legmegfelelőbb szó a kifejezésére. Viszont, ha már itt tartunk, a homofóbia szerintem tekinthető lenne mentális betegségnek, ahogy véleményem szerint az antiszemitizmus és a nácizmus is az, főként, ha érvekben szűkölködik az illető.

Én magam eddig abba, hogy teljesen tönkrement az életem évekkel ezelőtt. Sok dolgon vagyok túl, például öngyilkossági kísérlet, mentális- és fizikai önsanyargatás, folyamatos öngyűlölet stb. A mai napig egy cseppnyi önbizalmam, vagy önértékelésem sincs. Nem egyszerű minden héten minimum egyszer hallani, hogy: „bár dögölne meg az összes”, „rohadjon meg mind”, „ha olyan izé lennék, inkább főbe lőném magam”; hogy csak egy párat említsek az utóbbi két hónapból. Pedig csak négy ember tudja rólam névszerint.

2022. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg azért kényszerítette magát a nősülésre, hogy elkerülje a megbélyegzést és a szégyenkeltést."


Hülyeség, ezt nem veszem be. Ennyi erővel én meg meleg leszek és egy férfit veszek el ha a többség meleg lenne...ugyan kérlek. Ezt az áldozati bárányt minden kérdésnél le kell vágnotok úgy látom, de az igazság az hogy fogalmad sincsen miért vette feleségül csak találgatsz és ezzel a mesével nyugtatgatod magad és valójában ő is egy szegény áldozad akinek feleségül kellett vennie egy nőt nehogy bántsák..


Amit meg ezután írsz azt mind erről a bokorrol metszetted tehát amíg csak feltételezgetsz addig nem lehet komolyan venni az abból adódó "következtetéskéidet"


"Valóban nem tudhatom, hogy milyen a házastársával a viszonya, ám az már magában elég sokatmondó, hogy egy meleg orgián bedrogozva feküdt le fűvel-fával, távol a feleségétől."


Mint mondottam volt, még melegnek sem kell lenni ehhez senkinek:)


"Én sem szeretem a homofóbia kifejezést, viszont jobb híján ezt használom. Ha kitalálnak valami normálisabbat erre a jelenségre, akkor majd áttérek arra, addig is, ez a legmegfelelőbb szó a kifejezésére. Viszont, ha már itt tartunk, a homofóbia szerintem tekinthető lenne mentális betegségnek, ahogy véleményem szerint az antiszemitizmus és a nácizmus is az, főként, ha érvekben szűkölködik az illető."


Nem...


Ha eltekintünk ettől cirkusztól hogy kitalálták hogy aki fújjog a netflixes sorozatokra amikben melegek vannak meg nem akarja hogy meleg párok is házasodhassanak, meg nem nézi jó szemmel a melegfelvonulást stbstb az homofób akkor eljutunk oda hogy a fóbia az valamitől egy irracionális félelmet jelent, mint ugye a fóbiák szoktak lenni pl Akrofóbia-Arachnofóbia-Demofóbia-Kuloultrofóbia stb. Magyarul ha meglátok egy meleget(és tudom is hogy az) akkor lever a víz tőle és ki akarok menni a szobából, nem akarok vele kezet fogni sem, alaptalan félelmet és viszolygást érzek tőle...ez nem harag.. hanem félelem. Azért mert gyűlöletet és haragot érzek a melegek iránt attól nem vagyok homofób(egyébként nem érzek irántuk, ellenben azon politikusok ellen akik azzal szeretnének népszerűséget szerezni hogy eldemózzák mennyire a szívükön viselek ezeknek az embereknek az önmegvalósítását)


Tehát biztosan léteznek homofóbok, de olyan nagyon sokan nem. És tudom hogy mint az előző válaszodban majd következőben is elmondod hogy te leszarod mit jelent orvosi értelemben te erre használod mert mások is erre használják..Én ezt tudom, de én meg látom mögötte azt a politikai tematizálást amivel elérték hogy aki utálja a melegeket vagy nem támogat sőt ellenez minden melegekkel kapcsolatos szolidaritást az egy BETEG ember. És nem kell hogy nagyon szemét legyél, elég ha nemet mondasz valamire, kész te egy beteg ember vagy :) A wikipedia ide vonatkozó cikke:


" Hasonlóan a homoszexualitáshoz, a homofóbia kérdését is komoly viták övezik. A fogalom használatának ellenzői szerint a -fóbia szó használata azt a képzetet kelti, mintha egy pszichiátriai betegség lenne, valamint hogy a valódi fóbiákhoz hasonlóan minden esetben irracionális. Véleményük szerint a homofóbia emlegetése a homoszexualitás erőszakos társadalmi elfogadtatásának, valamint a homoszexuálisok pozitív diszkriminációjának megalapozására irányuló stratégia része."

2022. júl. 8. 22:54
 23/40 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy milyen félelmet tud kelteni a kirekesztődés, megbélyegződés, elítélődés, hiszen nem élted át azt, amit én, vagy ő. Persze, lehet, hogy biszexuális, fogalmam sincs, ám nagyon sokan vannak, akik egy heteró kapcsolatba kényszerítik magukat. A meleg társkeresők is tele vannak ilyenekkel.

Melegnek valóban nem kell lenni a megcsaláshoz (bár biszexnek az ő esetében igen, hiszen azonos neműekkel csalta a feleségét), viszont erkölcstelennek igen.

A homofóbiát nem azért kell betegségnek tekinteni, mert valóban egy fóbia. Ez egy torz ön- és emberképi zavar, amelynek a hatására egyértelmű pszichológiai és szomatikus tünetek is fellépnek. Az is tény, hogy a jellemzően homofóbnak titulált emberek agresszívabbak, alacsonyabbak az értelmi képességeik és gyakrabban tartoznak szélsőséges (pl. neonáci) csoportokhoz. Mivel ezeknek a tulajdonságoknak a képződéséhez jellemzően a traumák, rossz gyerekkor, rossz szülők is hozzájárulnak (kivéve az alacsony intelligenciát, ami inkább kiváltó ok), így feltételezhető, hogy a homofóbia kialakulásában is szerepet játszanak a gyerekkori traumák.

Ha léteznek is egyáltalán a szó szószerinti értelmében vett homofóbok, akkor is, a számuk elhanyagolhatóan alacsony.

2022. júl. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

"Nem tudhatod, hogy milyen félelmet tud kelteni a kirekesztődés, megbélyegződés, elítélődés, hiszen nem élted át azt, amit én, vagy ő."


Honnan rekesztenek ki? Vagy rekesztettek ki? Miért gondolod hogy a melegek sérelmi kreditjei erősebbek mint akiket pl a testi/lelki fogyatékosséguk miatt rekesztettek ki vagy bélyegeztek meg? Vagy akiket testszégyenítenek? Vagy aki cigány? Vagy aki szegény?


Ha viszont nem gondolod hogy többet érnek a melegek sérelmi kreditjei akkor miért nem önmagában a kirekesztésről és alpáriság ról beszélsz? Miért a homofób Magyarországról?


"Persze, lehet, hogy biszexuális, fogalmam sincs, ám nagyon sokan vannak, akik egy heteró kapcsolatba kényszerítik magukat. A meleg társkeresők is tele vannak ilyenekkel."


Miért szeretnéd a meleg embereket egy masszaként kezelni akiknek mindenről ugyan olyan elképzeléseik vannak mint neked és igenis tessék magukat üldöztetettnek tekinteni mint ahogy te magad is. Heteró kapcsolatba azok kényszerítik magukat, akik minimum biszexuálisak, tudod különben nem fog működni a szerszám. (ez most persze közönségesnek tűnhet de igaz) nem beszélve arról hogy rengetegen kényszerítik magukat házasságba olyannal akik valójában nem vonzák őket, csak valamilyen megfelelési kényszer álltál vezérelve pl hozzamennek egy bántalmazóhoz.(vagy épp nem válnak el, mert rettegnek tőlük) de te most megint ott tartasz hogy a fékban gőzölgő fosból te ki piszkálod azt az árnyalatot ami neked van a legnagyobb bajod, a többit pedig leszarod. És mivel mindenki de főleg a politikusok az általad választott számodra legnagyobb sérelmi kreditekkel rendelkező zöld híg fost fogják mutogatni mert ez egy különleges árnyalat, könnyen eladható könnyű mögé politikai aktivitást generálni mivel egy szerintem borzasztóan önérzetes túl érzékeny csoportrol van szó akik minden alkalmon kapva kapnak hogy megsertodhessenek valamin és valakire akár cégre akár magam emberre homofóbiat kiáltsanak. Vagy simán csak vitákból rekesszék ki. És arra kéne rájonni hogy a szarnak a válogatása meg szitálása meg a darabkák tolóméterrel való méricskélése helyett az egészet ki kellene burítani mert egy helyről jön. Aki téged bántott az iskolában az bántotta a szemuvegeseket is az bántotta a követeket is, az beszólogatott a tánároknak is, annak tele volt az ellenőrzője beírásokkal, ők voltak akik a szegényebb olcsóbb cipőket és ruhákat viselő társaikat is bántották. Ők azok akik felnőttként lopnak csalnak hazudnak, ők fogják megcsalni a feleségeiket (vagy férjuket, ne felejtsük a nők sem szentek) vagy verni a gyerekeiket, vagy a párjukat. Ők fognak türelmetlenül dudálni mögötted a zöld lámpánál ha kB 0,02 másodperccel később indulsz el.

De nem.... itt homofóbiáról kell beszélni, azzal van a probléma igaz? Véletlenül sem az okát kéne megnézni hogy mert ruppótlan csöves lakosság van ebben az országban akiknek az egyetlen örömük hogy valakikbe bele rúghatnak akiket bántottak azok tovább adják a táplálékláncban eggyel alattuk lévőknek. Így fogja a végén a nagy főnöktől indulva a kis főnökön át a beosztottig utána az asszony kapja (vagy a férj) utána a gyerek is meg kapja aztán a gyerek meg fel rúgja a macskát/kutyat vagy nagyítóval elégeti a bogarakat..

És akkor abban látjuk a megoldást ezeket az embereket homofóbnak titulákjuk mert így nem kell sokkal mélyebben bele gondolni. Ez a politika gyorséttermi megfelelője. És így lehet tok könnyen osszemosni a gyűlölködő frusztrált embereket azokkal akik csak annyit mondanak hogy "Figyi, a házasság az egy nő és egy férfi köteléke. Nektek ott az élet társi kapcsolat intézménye" ebben a szellemben ez ugyanúgy homofób mint aki félig megtöltött vizes flakonokat dobál a pride-on. És akik ebbe bele állnak akár az érintettek a társadalomban akár a politikusok, azok nem veszik észre hogy valójában mekkora kárt okoznak ezzel a mazsolázgatással és valójában csak konzerválják a helyzetet és ez csak arra jó hogy minden ágyú folyamatosan egymás felé nézzen. A bezzeg országokban sem kevésbé homofóbok az emberek hanem annyi a különbség hogy a magasabb élet színvonal és a jobb lehetőségek miatt egyszerűen az emerbek leszarják azt hogy ki hova dugja a nemi szervét.


"A homofóbiát nem azért kell betegségnek tekinteni, mert valóban egy fóbia. Ez egy torz ön- és emberképi zavar, amelynek a hatására egyértelmű pszichológiai és szomatikus tünetek is fellépnek."


Értjük de voltaképpen abból amit te is írtál miszerint az esetek döntő túlnyomó többségében ezek a társadalomra veszéjes viselkedések a gyerekkorból és a szülő-gyermek kapcsolatbol származnak és kéz a kézben járnak teljesen más csoportok ellene gyűlölettel és erőszakkal, úgy belátható hogy egy önámítás homofóbiáról beszélni amikor alapvetően nem ez a baj. És ha erre folyamatosan ragtapaszokat tesznek a politikusok és ezt a témát tartják napirenden attól nem fog megoldást hozni. Egy politikai szappanoperát és ripacskodást és "ki a legjobb jó ember" bájolgást láthatunk.

És a hozzád hasonlók meg akik be vannak ezzel etetve, hogy ők bárkinek is számítanak meg komolyan arcal hümmögnek és bólogatnak itt az oldalon is hogy "Igen, igen, a homofóbia.. Az a baj itt kérem, a sok homofób" :D A Szájer meg úgy jön ide hogy ő szerintem ezt nem érzi úgy hogy a meleg identitásának a megélése bármi akadályba ütközne. Azt meg ne akard tudni hogy miért van felesége. Bármi igaz lehet és az ellenkezője is.

2022. júl. 10. 14:08
 25/40 anonim ***** válasza:
47%
Mert a liberálisok ilyenek..Mint 100 éve a nácik..
2022. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

"Ha léteznek is egyáltalán a szó szószerinti értelmében vett homofóbok, akkor is, a számuk elhanyagolhatóan alacsony."


Ezt tudom.. Vagy akkor az a baj hogy mivel ők túl kevesen lennének ezért nem ütne akkorrát és nem lehetne annyi sérelmi kreditet gyűjteni belőle így" nosza neki, terjesszük már kijjebb hogy kiket nevezünk homofóboknak mert egy minimum számot már érjenek el basszus mert különben nem tudnánk kikre mutogatni.

2022. júl. 10. 14:10
 27/40 A kérdező kommentje:

Követeket=kövéreket


Fékban=fazékban

2022. júl. 10. 14:14
 28/40 anonim ***** válasza:
42%
#23: Tehát aki rosszul van a vonagló, szivárványba öltözött, affektáló b*ziktól, az a beteg, nem az elmített b*zik. Világos.
2022. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

A válaszodban végig egy rossz szemléletből tekinted azt, amit írtam. Nem állítom, hogy a homofóbia a legnagyobb gond, ezt csak kiemeltem, hiszen erről szól a kérdésed. Természetesen, ahogy írtam is, a homofóbia jellemzőbb az általánosan „tahó”-nak titulált emberekre, ez pedig visszavezethető egy, vagy több traumára, problémára. Alapjaiban kéne ezt kiírtani az emberekből és így nem csak a homofóbiát, de nagyon sok negatív dolgot visszább lehetne szorítani. A gond viszont az, hogy a legtöbb esetben a traumát a szülők okozzák. Például az én esetemben nem egy diákról van szó (írtam egyáltalán, hogy iskolában volt?), hanem a három idézet három különböző gyerektől származik, egyiküket jól ismerem. Nála a szülők folyton káromkodnak, az apja szélsőségesen rasszista, antiszemita, homofób, tipikus tahó. Valószínű ő lehet a gyerekkori trauma oka.

Amúgy visszatérve a szemlélési módra, egy percig sem gondoltam úgy, hogy rosszabb sorsom van, mint például a fogyatékosoknak, a kérdés a homoszexualitásról szólt, nem másról, így erről is írtam, nem a fogyatékosságról.

Persze, Szájernek semmi akadálya nem volt megélni a melegségét, csak az, hogy ha elmondta volna valakinek a tinédzser korában, akkor egészen biztosan tönkre ment volna az élete (hiszen akkoriban még ennél is rosszabb volt a helyzet), majd feleségül vett egy nőt. Még megcsalni is csak Brüsszelben merte. Ő tett az egyik legtöbbet azért, hogy minél többen jussanak a sorsára.

Az pedig hülyeség, hogy nem áll a cerka. Ha nagyon akarod még egy darab fára is fel lehet állítani, csak jó fantázia kell. Egy mesztelen nőre nekem sem állna fel, de egészen biztos vagyok abban, hogy le tudnék feküdni egy nővel, ha akarnék, ott a képzelőerőm és a mechanikai ingerek. :) Az megint más, hogy természetesen nem tudja élvezni egy meleg a heteroszexuális együttléteket.

2022. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

"A válaszodban végig egy rossz szemléletből tekinted azt, amit írtam. Nem állítom, hogy a homofóbia a legnagyobb gond, ezt csak kiemeltem, hiszen erről szól a kérdésed."


Én meg azt magyarázom hogy nem kell ki emelni, és leszarom miről szólt a kérdés. Ha beszélek valakivel nem fogok a 3. oldalon azzal takarózni, már túl vagyunk az induló kérdésen bőven.


" Természetesen, ahogy írtam is, a homofóbia jellemzőbb az általánosan „tahó”-nak titulált emberekre, ez pedig visszavezethető egy, vagy több traumára, problémára. Alapjaiban kéne ezt kiírtani az emberekből és így nem csak a homofóbiát, de nagyon sok negatív dolgot visszább lehetne szorítani. "


Szuper vagy, erről vakerázom én is.


" A gond viszont az, hogy a legtöbb esetben a traumát a szülők okozzák. "


Ez is igaz, a legtöbb dolog a gyerekkorból jön.



"Például az én esetemben nem egy diákról van szó (írtam egyáltalán, hogy iskolában volt?), hanem a három idézet három különböző gyerektől származik, egyiküket jól ismerem."


Nem tudom mire gondolsz, én általánosságban kerdeztelek. Ha nem egy diákról volt szó akkor nyilván úgy értendő a kérdés hogy akkor mi másról? Milyen mások? Magadról beszélj.


" Amúgy visszatérve a szemlélési módra, egy percig sem gondoltam úgy, hogy rosszabb sorsom van, mint például a fogyatékosoknak, a kérdés a homoszexualitásról szólt, nem másról, így erről is írtam, nem a fogyatékosságról."


Örülök neki, annyival egészíteném ki hogy szerintem a kövéreknél sem volt/van rosszabb sorsod.



" Persze, Szájernek semmi akadálya nem volt megélni a melegségét, csak az, hogy ha elmondta volna valakinek a tinédzser korában, akkor egészen biztosan tönkre ment volna az élete (hiszen akkoriban még ennél is rosszabb volt a helyzet), majd feleségül vett egy nőt. Még megcsalni is csak Brüsszelben merte. Ő tett az egyik legtöbbet azért, hogy minél többen jussanak a sorsára."


Ezek megint lózungok és nem tudod bizonyítani. Az első még csak csak valószínű talán. De még akkor is durva következetes kijelenteni hogy "egészen biztosan tönkre ment volna az élete..." honnan tudod hogy nem mondta el senkinek? Ha el is mondta és kapott érte pofont (akár szó szerint akár átvitt értelemben) miért vagy biztos benne hogy tönkre ment volna tőle az élete? Itt szeretjük azt gondolni hogy akit bántották fiatal koraban annak tönkre megy az élete. Hát eláruolom rengeteg embert bántanak akár a szülei akár a munkatársai akár a tanárai. Ha mindenkinek tönkre ment volna az élete egy traumátol akkor nem működne a világ. Vagy akkor megint ott tartunk hogy de a amikor a busyk kat éri trauma az sokkal szívfacsaróbb. Költözz muszlim országba és na majd ott nem fogok röhögő görcsöt kapni attól hogy milyen trauma éri a melegeket. Én tényleg nem értem hogy egy európai országban hogy tudtok komoly képpel kiállni és elmondani hogy "hát igen itt a társadalom az homofób és mi szegény melegek csak normálisan szeretnénk élni mint a kövérek, meg a fogyatékosok, meg az öregek akik alig jönnek ki a nyugdíjukból. Újabb értelmetlen feltételezés: honnan p-ből tudod hogy csak Brüsszelben csalta meg és sokkal korábban máshol akár többször is nem???? Ezt most komolyan nem értem. Pedig valószínűbb hohy nem közel 60 éves szakállas b. Zi ként jutott először eszébe hogy mást is ki próbáljon a feleségén...


"Az pedig hülyeség, hogy nem áll a cerka. Ha nagyon akarod még egy darab fára is fel lehet állítani, csak jó fantázia kell. Egy mesztelen nőre nekem sem állna fel, de egészen biztos vagyok abban, hogy le tudnék feküdni egy nővel, ha akarnék, ott a képzelőerőm és a mechanikai ingerek. :) Az megint más, hogy természetesen nem tudja élvezni egy meleg a heteroszexuális együttléteket."



Értem tehát ha eléggé koncentrálnék és szép női testekre gondolnék akkor én is simán tudnék kozosulni egy férfival? Mert az úgy akkor menne?? :D

2022. júl. 10. 18:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!