Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sajnálom őket,lesz valaha...

Sajnálom őket,lesz valaha ezekből normális állampolgár?

Figyelt kérdés
Mi okozza a politikai elvakultságot? A fidesz szavazók egy normális egészséges pszichével rendelkező ember szemében egy kifordult érdekességek. Erre mondok egy példát: A régi munkahelyemen volt egy kolleganőm. A férje csalta mindenki tudott róla,én is és mások is jelezték neki hogy hééé a férjed becsap. Na azóta meg is szakadt vele a barátságom és sok másnak is aki szólt neki. Ki is lépett a munkahelyről,mi lettünk a végén a hibások. Ha szóltunk akkor lehurrogott minket,hogy miért mondunk ilyet a férje egy jó ember. Kb 15en jelezztük neki. Mi voltunk a rosszak hogy miért mondunk ilyet. Rajta is kapta a szeretőjével de kibeszélték hogy az nem az ami volt,nem is egyszer. Na itt ugyanazt látom a politikai közéletben. Amikor szóltam pár ismerősnek hogy héééééé Man! Itt és itt a bizonyiték lopnak csalnak hazudnak a Fideszék. Nekem vagyis nekünk támadtak hogy hogyan merünk ilyet mondani. Őket nem érdekli a racionális tények az érzelmeik vezérelik mint a kolleganőmet. Tehát erről le is mondtam aki nem normálisan racionálisan mérlegelve gondolkodik épp érvekkel nem mondható el neki semmi. Párhuzamosan ezt éreztem a régi barátnőm,kolleganőm esetében is. Ezek a pszichés fanatizmusok orvosilag diagnosztizálhatóak? Erről mi a véleményed?
2022. júl. 2. 21:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
3%
Te a fideszeseket látod kifordult pszichéjűeknek. Bizonyos fideszesek pedig a ti pszichológiátok iránt érdeklődnek.
2022. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
11%
Mivel a normális a többségi normára utal, és a Fidesz-szavazók vannak többségben, azért inkább a Fidesz-szavazók alkotják a normát, nem?
2022. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
95%
#21 A pszichológia egy tudomány, a psziché szót akartad használni, csak nem ment, hiába írtad le előtte a szót, sajna neked ezek a kifejezések már túl bonyolultak.
2022. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Egyszerű a politikájuk,akik sokan vannak azok az értelmesebbek. Na ilyen egyszerűek mint a rajzszög. Ülj le kisfiam 1-es,nincs több kérdésem.
2022. júl. 3. 17:43
 25/27 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel akkor az ő politikájuk szerint ők se értelmesek pl, a 21 és 22 es hozzászoló mert csak 13 és 26 %-ot kaptak. Ilyen egyszerű ez.
2022. júl. 3. 17:44
 26/27 anonim ***** válasza:
97%
Inkább ez csorda szellem! Sokan nem szeretnek gondolkozni mérlegelni,sőt nem is tudnak! Tehát közel nem okos a többség főleg a fidesz esetében nem. Láthatunk erről sok videót amikor Istenként magasztalják Orbánt. Aki csak meggyözödésből fideszes az nem istenit senkit. Itt érzelmi imádatról van szó feltétel nélkül. Tehát nem megfontolt és ésszerű racionális emberek,legalábbis a nagyrészük tutti nem.
2022. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
96%

22 "Mivel a normális a többségi normára utal, és a Fidesz-szavazók vannak többségben, azért inkább a Fidesz-szavazók alkotják a normát, nem?"


Olyan vicces a fideszesekben, hogy ezt a logikát csak BELFÖLDÖN erőltetik.


Amikor a vicckormányunk EGYEDÜL VÉTÓZ az EU döntéshozatali fórumain, amikor feketebárány a NATO-ban, EP-ben, Tanácsban, EB-ben, akkor meg mindenki más a hülye, a fidesznek EGYEDÜL van igaza :-)))))))))))


Most hogy is van ez?

2022. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!