Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sajnálom őket,lesz valaha...

Sajnálom őket,lesz valaha ezekből normális állampolgár?

Figyelt kérdés
Mi okozza a politikai elvakultságot? A fidesz szavazók egy normális egészséges pszichével rendelkező ember szemében egy kifordult érdekességek. Erre mondok egy példát: A régi munkahelyemen volt egy kolleganőm. A férje csalta mindenki tudott róla,én is és mások is jelezték neki hogy hééé a férjed becsap. Na azóta meg is szakadt vele a barátságom és sok másnak is aki szólt neki. Ki is lépett a munkahelyről,mi lettünk a végén a hibások. Ha szóltunk akkor lehurrogott minket,hogy miért mondunk ilyet a férje egy jó ember. Kb 15en jelezztük neki. Mi voltunk a rosszak hogy miért mondunk ilyet. Rajta is kapta a szeretőjével de kibeszélték hogy az nem az ami volt,nem is egyszer. Na itt ugyanazt látom a politikai közéletben. Amikor szóltam pár ismerősnek hogy héééééé Man! Itt és itt a bizonyiték lopnak csalnak hazudnak a Fideszék. Nekem vagyis nekünk támadtak hogy hogyan merünk ilyet mondani. Őket nem érdekli a racionális tények az érzelmeik vezérelik mint a kolleganőmet. Tehát erről le is mondtam aki nem normálisan racionálisan mérlegelve gondolkodik épp érvekkel nem mondható el neki semmi. Párhuzamosan ezt éreztem a régi barátnőm,kolleganőm esetében is. Ezek a pszichés fanatizmusok orvosilag diagnosztizálhatóak? Erről mi a véleményed?
2022. júl. 2. 21:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Fideszesnek semmit nem érdemes mondani. Számukra olyan dolog nemlétezik, amit a fidesz rosszul csinál, vagy nem őértük teszi.
2022. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
#2: Meg fogsz lepődni, de ez nem igaz.
2022. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
27%

"A fidesz szavazók egy normális egészséges pszichével rendelkező ember szemében egy kifordult érdekességek."


Ha szerinted egy társadalmi csoport "kifordult" kizárólag a politikai nézőpontja alapján, akkor szerintem pont hogy TE nem erősíted a "normális egészséges pszichével rendelkező" polgártársaink csoportját. Értelmes ember elfogadja a másik véleményét, maximum nem ért vele egyet.

2022. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Most irta privátban egy orvos állitólag a személyiség torzulásáról van itt szó. Azért van akit 20 éve ismerünk és teljesen fanatizálódik megváltozik mint ember.
2022. júl. 2. 21:34
 5/27 árokpart ***** válasza:
98%
2-es Remélem ha idáig nem is létezett legalábbis akik nagyon elfogultak voltak, de nemsokára ők is felébrednek mikor este éhesen fekszenek le. Vagyunk így már páran ők még viszonylag élnek olyan szinten mint mi tavaly ilyenkor, csak azt nem hiszik el, hogy ha így mennek a gazdasági folyamatok, infláció, óráról-órára történő drágulás, szűkülő lehetőségek, esetleg olyan állást is kénytelenek lesznek majd elfogadni amit korábban megvetettek meg kinevettek volna ,akkor majd ők is másképpen gondolkoznak. Sőt ők fognak legelőször utcára menni és mi majd csak utánuk követjük őket, mert nekünk van félnivalónk most még, hogy a minden másnap egy kis húsételünk még meg legyen és sajnos nem merünk kockáztatni.
2022. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
9%
De hogy lehetnek a ballib birkák ennyire egybitesek, hogy elhiszik, hogy a 2 év covid miatti lezárás, meg a háború nem okoz válságot, hanem minden Orbán meg a Fidesz hibája? Én értem, hogy utálják, meg hogy csak ballib médiát olvasnak, de ennyire akkor sem lehet valaki elvakult.
2022. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Legalább 12 éve szavaznak a fideszre, most azt mondod nekik hogy folytatólagosan egy bűnszervezetet segítettek, mert túl hülyék hogy lássák a valóságot?! Nem akarják majd elfogadni.
2022. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%
Nem akarlak elkeseríteni, de míg a fideszesekkel kapcsolatosan igazad van ugyanezt nem látjátok meg az ellenzékiekben mikor a náci ukrán rezsimet mentegetik csak mert Putyint jó lenne kiixelni és hát ő Vitya barija, ugyanezt az elvakult szektás gondolkodást tanusítjátok. Aztán ott van a kovid téma, bocs de ugyanaz a szektamentalitás mindkét oldalon. A kritikus gondolkodásra való képesség nagyon sok embernél leáll ha a téma érzékeny az ő lelkivilága szempontjából, eldobja az agyát és az érzelmei felül kerekednek az értelmén, csőlátás alakul ki és olyan lesz mint egy tipikus fideszes. És észre sem veszitek magatokat, most is tagadni fogjátok pedig igazam van! :)
2022. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
#7 Sokra fognak menni azzal, ha utcára mennek. Eddig is letoljta a Fidesz, ha ilyesmi volt. Majd megunják és hazamennek.
2022. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15%

A két példa nem helyén nem összehasonlítható.

Külső felek nem látnak be a házasságokba, kapcsolatokba.


Én is ismerek ilyen embereket, akik hagyják,hogy egyik megcsalja a másikat.Vagy csak nem akar tudomást szerezni róla, pedig nyílt titok és mindenki tudja.


Gyakori ok, a pénz.

Jól elvannak egymással, igaz külön alszanak évek óta, de elvannak, jól élnek.Megvannak.

2022. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!