Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális, hogy az ellenzékiek...

Normális, hogy az ellenzékiek viselkedése miatt kiábrándultam az egész balliberális oldalból?

Figyelt kérdés
Én sokáig inkább baloldali, liberális pártokkal szimpatizáltam, még az előválasztás környékén is, de ahogy olvasgattam a HVG fórumban a hozzászólásokat, az a sok fröcsögés, trágárkodás, meg az, hogy mennyire egyoldalúan látnak mindent az ellenzékiek, meg hogy mindig mindenki fideszes szarházi nekik, aki valamiben nem ért egyet stb. oda vezetett, hogy teljesen megutáltam őket, meg az egész politikai oldalból is kiábrándultam, bár abban másnak is szerepe volt. Még a háború elején is ukránpárti voltam, de a sok fröcsögő miatt, aki csak egy kérdésért is leputyinszopózott, meg a mindenhonnan ömlő ukránpárti propaganda, hozzászólások miatt, már eszküszöm elegem lett, és már inkább az oroszoknak szorítok.

2022. jún. 5. 20:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Akik kiábrándultak 30 év politikájából és valós eredményeket szeretnének, változást, azoknak egy alulról szerveződő szövetség!

[link]

2023. okt. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
A miből ábrándultál ki?
2023. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Oké kérdező, a fideszre szavaztál. És most minden rendben, jól áll az ország?
2023. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!