Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális, hogy az ellenzékiek...

Normális, hogy az ellenzékiek viselkedése miatt kiábrándultam az egész balliberális oldalból?

Figyelt kérdés
Én sokáig inkább baloldali, liberális pártokkal szimpatizáltam, még az előválasztás környékén is, de ahogy olvasgattam a HVG fórumban a hozzászólásokat, az a sok fröcsögés, trágárkodás, meg az, hogy mennyire egyoldalúan látnak mindent az ellenzékiek, meg hogy mindig mindenki fideszes szarházi nekik, aki valamiben nem ért egyet stb. oda vezetett, hogy teljesen megutáltam őket, meg az egész politikai oldalból is kiábrándultam, bár abban másnak is szerepe volt. Még a háború elején is ukránpárti voltam, de a sok fröcsögő miatt, aki csak egy kérdésért is leputyinszopózott, meg a mindenhonnan ömlő ukránpárti propaganda, hozzászólások miatt, már eszküszöm elegem lett, és már inkább az oroszoknak szorítok.

2022. jún. 5. 20:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Engem jobboldaliként Makizay tántorított el, pedig az elején normális figurának tűnt.
2022. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
32%
Legközelebb kicsit jobban erőltesd meg magad. Ez eléggé gyengére sikerült.
2022. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
55%
Öreg, a szókincsedből messziről lerí, hogy ki vagy, és te a büdös életben nem voltál ballib.
2022. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
#1: Márki-Zay is benne volt, meg az egész ellenzéki politikai elit is, de nagyban benne voltak az őrjöngő ellenzékiek, akikkel egy értelmes szót nem lehetett váltani, mert válogatott jelzőket vágtak az ember fejéhez. Nem tudom, nem látják, hogy mennyire kontraproduktív, amit csinálnak?
2022. jún. 5. 20:59
 5/33 A kérdező kommentje:
#3: Pedig mindig baloldalra szavaztam, bár Gyurcsány óta már egyre szkeptikusabban. De most jött el az a pont, hogy elegem lett belőlük. Sok okból.
2022. jún. 5. 21:00
 6/33 anonim ***** válasza:
32%
Fideszes kamu kérdése🙄
2022. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Ez is engem támaszt alá. Egyből nem hisztek nekem, mert biztos csak egy ősfideszes lehetek.
2022. jún. 5. 21:07
 8/33 anonim ***** válasza:
24%
Engem nem érdekel semmi ami politika. Hiszen vegyétek észre hogy a politika kizárólag megosztó népet teremt és sosem lesz egység sosem lesz nemzet egység ha jobb és baloldalra ugraszthatnak benneteket. Shalom emberek. Ébresztő van, elég legyen a politikusok szolgálásábol. Ne szolgáljátok őket tovább. Sötét gonosz lények.
2022. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
30%

Mert már annyi kis kamu trükkötöket láttuk....bocsi, ez a fizetett kamu vergődés szánalmas kérdező.

Úgy kiábrándultság, hogy a hazug gerinctelen tolvaj kormányba szerettél.....olyan szép történet 🥺

2022. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
25%
a leírásod alapján hülye vagy,a fidesz lesz a te méltó otthonod,ott be fog fogadni a sok hozzád hasonló.
2022. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!