Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális, hogy az ellenzékiek...

Normális, hogy az ellenzékiek viselkedése miatt kiábrándultam az egész balliberális oldalból?

Figyelt kérdés
Én sokáig inkább baloldali, liberális pártokkal szimpatizáltam, még az előválasztás környékén is, de ahogy olvasgattam a HVG fórumban a hozzászólásokat, az a sok fröcsögés, trágárkodás, meg az, hogy mennyire egyoldalúan látnak mindent az ellenzékiek, meg hogy mindig mindenki fideszes szarházi nekik, aki valamiben nem ért egyet stb. oda vezetett, hogy teljesen megutáltam őket, meg az egész politikai oldalból is kiábrándultam, bár abban másnak is szerepe volt. Még a háború elején is ukránpárti voltam, de a sok fröcsögő miatt, aki csak egy kérdésért is leputyinszopózott, meg a mindenhonnan ömlő ukránpárti propaganda, hozzászólások miatt, már eszküszöm elegem lett, és már inkább az oroszoknak szorítok.

2022. jún. 5. 20:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
92%

Jah, csak kamu lehet :D

Nyilván nem is az van, hogy igaza van.

2022. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem fideszes troll lennél, nem irogatnád, hogy az ellenzék program nélküli!
2022. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
23%

22: Miért, volt programja az ellenzéknek? Mi? Mondj mar valaminösszehangolt valamit, amit a hat párt és a marki megvitatott, elfogadott, közös programként hirdetett! Csak felületes ötletelés ment, de ezen ne is csodálkozzunk, hiszen kormanyon is ezt csinálták. Latszat és pillanatnyi politikai haszonszerzés, külföldi érdekek kiszolgalása, mert rohadt jól néz ki idehaza, ha Brüsszel és a külföldi média meg van velünk elégedve... Közben meg kétszer is hazavágták a gazdaságot, a konzervatív oldal meg nem győzte utánuk a szemetet elhordani.

Valamelyik válaszadó bemondta itt a közmunkasokat, hogy ők is a Fideszre szavaztak. Egy-két éve meg azért bömbölt a kedvenc függetlenobjektív és nem is létező, de egyébként mindenkihez eljutó hazug médiatok, hogy a közmunkas fizetés arculcsapasa az embereknek. De hát persze, hogy nem értettétek a dolgot, hiszen volt venne koncepció... Mégpedig a ballib kormanyok által imádott csaladi pótlék helyett (szerves része volt a ballibek mindenkori "programjának") valami olyat kitalálni, ami visszavezeti a leszakadt embereket a munka világába.

Vagy egy még jobb példa. Itt volt a világvége, amikor kamugeri és a teljes baloldali paletta ott görcsölt a Varosligetben, hogy a Fidesz kivagja a fakat, beépíti a Ligetet stb... Barki, aki belenézett a tervekbe, vagy utanaolvasott, lathatta, hogy az aranyok nemhogy megmaradnak, de még nő is a zöld terület aránya. Mindenki, aki kilatogat, meggyőződhet róla - no meg arról, hogy az átépített Liget Budapest büszkesége lett, tele van külföldi és hazai turistával meg természetesen helybeliekkel. Azelőtt gyakorlatilag a kutya nem ment ki néhany napozó nénin kívül. Nos, az ellenzék kabé összes hisztériajának, tüntizésének kabé ennyire lehet hinni. Erre képesek, ezt és csak ezt tudjak nyújtani. A sok agymosott ballib a tévészékhazban történt dolgokat is bekajalta, holott élő adasban lepleztrk le magukat".urva erős kép lesz". Rohadt provokátor az összes, szerencsére egyre kevesebb követőjük van.

Ritka nagy elfogultság kell hozzá, hogy ne lassa az ember, hogy a hat egyenként is debil part kizart, hogy egy iranyba, ráadasul pont a jó iranyba tudja vezetni az országot.

2022. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
23) persze hogy volt,javaslom nézz utána.a fidesznek is volt,bár semmi rendkívüli dolgot nem ígértek ha jól rémlik.
2022. jún. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Tizenkét év kormanyzas után különösebb dolgot nem kell mondani.

Tudom, hogy volt valami, amire az ellenzék azt mondta, hogy az a program. Az nem program volt.

2022. jún. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
29%
25) ez mondjuk igaz.elég ránézni a gazdasági mutatókra,az ország teljesítményére,arra hogy európában az utolsó helyekre csúsztunk vissza, hogy a magyar a második legjobban elszegényedett nép.
2022. jún. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

26, Mond mar konkrétumokat is! Mutatnal forrást?

Megjegyzem, a topikban az ellenzék a téma, ezért szívesebben folytatnám privatban. ;)

2022. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
6%
27) mutatnék ha nem lenne neted,de van úgyhogy használd és akkor fel fog tárulni a valóság.
2022. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
72%
Baszki, írd már meg, hogy miben csúsztunk az utolsó helyekre! Én nem tudok ilyet.
2022. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
51%
29) ez a baj látod,hogy nem tudsz.én fejből tudnék írni féltucatot(nem azért mert olyan jó a memóriám hanem mert olvasok híreket és rendszeresen szembe jönnek az ilyen tartalmú cikkek)de akkor még ki sem gugliztam mindent.
2022. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!