Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális, hogy az ellenzékiek...

Normális, hogy az ellenzékiek viselkedése miatt kiábrándultam az egész balliberális oldalból?

Figyelt kérdés
Én sokáig inkább baloldali, liberális pártokkal szimpatizáltam, még az előválasztás környékén is, de ahogy olvasgattam a HVG fórumban a hozzászólásokat, az a sok fröcsögés, trágárkodás, meg az, hogy mennyire egyoldalúan látnak mindent az ellenzékiek, meg hogy mindig mindenki fideszes szarházi nekik, aki valamiben nem ért egyet stb. oda vezetett, hogy teljesen megutáltam őket, meg az egész politikai oldalból is kiábrándultam, bár abban másnak is szerepe volt. Még a háború elején is ukránpárti voltam, de a sok fröcsögő miatt, aki csak egy kérdésért is leputyinszopózott, meg a mindenhonnan ömlő ukránpárti propaganda, hozzászólások miatt, már eszküszöm elegem lett, és már inkább az oroszoknak szorítok.

2022. jún. 5. 20:55
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Senki nem fizet nekem, és a Fideszre is azért szavaztam, mivel a hozzátok hasonlóak kiábrándítottak, meg persze az ellenzék programnélkülisége, MZP nyilatkozatai is alaposan hozzátettek.
2022. jún. 5. 21:13
 12/33 anonim ***** válasza:
23%
Veled szavazott sok százezer határontúli, sok százezer roma, és sok százezer közmunkás is, nincs veled gond, a helyedre kerültél.
2022. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan. Hu de nagy részvétel volt a magyarok részéről. Alig 3 om százalék ment el szavazni a 100 bol. Ezzel lehet némi információ hogy bizony bizony a rúd lassan OV és a fityisz vége ellen lesz. A sorsuk meglesz pecsételve. Vadászat vagy halál.
2022. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Hajrá, csináljátok tovább a programnélküli, lózungokra épülő, nyugatmajmoló politizálást, a kritikus hangok földbe döngölésével, és sok sikert a következő választásokra!
2022. jún. 5. 21:21
 15/33 anonim ***** válasza:
96%
És konkrétan melyik volt az a politikai programpont amiben eddig egyetértettél a baloldali pártokkal, de már nem? Vagy a program nem számít, csak simán átmentél a túloldalra?
2022. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen normális az, hogy kiábrándultál a baloldal politizálása miatt.

Ezzel nagyon sokan vannak így. Az áprilisi választáson ez meg is látszott. Legalább egymillió szavazót vesztett a baloldal.

2022. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy érzed.

Tényleg kiábrándítóak.

2022. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező valójában egy drogos Fidesz őrült. Nekünk írja a lozungot. Figyelj pubikám. A te életed egy fingot sem hogy egy oxigént se ér a gazdád szemében. Szavazz annyiszor ahogy akarsz de fogalmad sincs hogy mekkora átverés a politika. A politika és a szavazás egy olyan üzlet amibe a fogyasztó nem szólhat bele. Te fogyasztó vagy tehát te nem szólsz bele kit választasz hatalom bábra. Nos gazdához menj, csókolgasd a képét a faladon. Neked az istened de már másnak nem az lesz
2022. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
5%

Sokan tudatlanságból, hamis tájékoztatásból szavaznak a fideszes, pl a nyugdíjasok.

A romáknak mindegy, a vajda ezt mondja, hát a fideszes szavaznak.

A közmunkások kényszerből szavaznak.

A határontúli magyarok nagyon sok pénzt kapnak, és talán kicsit el is hitték eddig, amit a fidesz-média hazudott.

A többieknek nem nagyon van mentség, gerinctelen rongy emberek, akik a hazugságra, a becstelenségre, a lopásra,, a megosztott Magyarországra szavaznak.

...és még büszkén óbégatnak is, hogy balosok, libsik takarodjatok akkor az országból, stb

2022. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

""Sokan tudatlanságból, hamis tájékoztatásból szavaznak""



Így igaz!


Sokan csak a balib médiát olvassák ahol már előre akár hetekkel meg vannak írva a lejárató hazug cikkek (Lásd Telex) .


Akik csak a baloldali médiából tájékozódnak nagyon félre vannak tájékoztatva és erős agymosáson estek keresztül hiszen a külföldről irányított balib szenny érdeke a nyugati propaganda elhitetése és a baloldal hatalomra juttatása annak érdekében hogy újra olyan kormány legyen Magyarországon mint 2010-előtt amely kiszolgálja a nyugati érdekeket.


A külföldről irányított balib hazug média hatása GYK-án is érezhető.

2022. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!