Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap amikor arra jártam...

Tegnap amikor arra jártam összeszarta, összehugyozta magát egy csöves a Boráros téren. Ezt miért nem veszi számításba a Fidesz?

Figyelt kérdés
Állítólag olyan alacsony nálunk a munkanélküliség, hogy ilyen még nincs egy a világon. Akkor miért is lehet minden tíz méterenként álló húgyszagot érezni Budapesten?

2022. jún. 5. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Ennek mi köze a munkanélküliséghez, ami bizony nálunk egész Európában az egyik legalacsonyabb mellesleg? Ezek utcán élő alkoholisták, mit tudsz vele kezdeni? Ja, amúgy pont a Fidesz szeretett volna, mire hallgathatta, hogy náci diktatúra van (pedig pár napig tényleg eltűnt a szarszag a Borárosról, ott laktam és felüdülés volt), de úgy döntött a főváros, hogy megszavazza Karácsonyt és lassan megint olyan méreteket ölt a hajlékonyprobléma, mint Demszky idején.


Ja, mellesleg Osloban is vannak hajléktalanok, okoska. Gondolom ott is szemétfidesz. Ennyi ésszel mondjuk nem csoda, ha ellenzéki szavazó vagy.

2022. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
A munkanélküliség hogy jön a húgyszaghoz? Aki dolgozik kiazzadja és sosem hugyozik?
2022. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%
Az alacsony és a 0 nem egyenlőek. Sajnos a fidesz az oktatásodra sem költ eleget.
2022. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Alkoholista állatokkal mit kezdjen a Fidesz?
2022. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!