Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a magyarok 67 százaléka akar revíziót?

Figyelt kérdés

Európában Magyarországon akarnak a legtöbben határreviziót,a lakosság 67 százaléka akarja visszakapni az elrabolt földjeinket.


[link]


Még az oroszok és ukránok sem akarják annyira a reviziót mint mi!


Mi a véleményetek?



2022. jún. 3. 13:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
A véleményem hogy nem jó az adat.
2022. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%
Örülök neki. Nincs ezzel semmi baj.
2022. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%

Viszonylag sok emberrel szoktam beszélgetni napi szinten, kötetlenül.

Vannak köztük fideszesek is elvétve, pár mihazánk szavazó, de a többsége ellenzéki (kormány ellenes, konkrét párt nélkül)

Nem emlékszem hogy bárki mondta volna, hogy a határok revízióját szeretné.

Szóval passz, nálam 0% lenne erre a statisztika.

2022. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%
El nem hiszem. Az én rokonságomban senki nem akar, pedig rajtam kívül mindenki kőkemény fideszes, jobboldali. Apám a választás előtt azt mondta, "a többiek mind árulók". De határrevíziót senki nem akar.
2022. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
A helyes adat a 100 százalék lenne,de ez is jó.
2022. jún. 3. 14:10
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Egyrészt kevésnek tartom, mert szerintem jóval nagyobb az arány. Másrészt meg teljesen mindegy mert akarni tudjuk hol kell. Tenni kéne már végre valamit, mert odáig még nem jutott el senki.
2022. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem sokan szeretnék, ha erre lenne lehetőség.

Viszont ezt biztos nem emlegetik az emberek nagyközönség előtt, mert egyből le"náciirredentasovinisztarasszistafasisztahomofóbantiszemitázzák" és meghurcolják azt, aki csak utalna esetleg rá, hogy neki nincs kifogása a revízió ellen.

2022. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Molyember ***** válasza:
30%

És ha még igaz is, akkor mi van? Annyira nincs pénzünk, hogy az már vicces, ezer euróért még diplomával is ölik egymást az emberek, majd biztos háborúzni fogunk. Látod, mit kap a dicsőséges Vörös Hadsereg? Szerinted mi meddig jutnánk?

Miért vagytok ekkora bohócok? Miért jobb taknyosra sírt pofával trianonozni, mintsem tenni valamit az országért? Dolgozz, ne csalj adót, önkénteskedj, építs. Lődözni egy utolsó bunkó agyhalott is tud.

2022. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
62%

#8 A Trianonozás és az országért tevés kiválóan megfér egymásmellett.Senki nem mondta, hogy azonnal háborút kell indítani.De igenis emlékezni kell, és ha akad, mert időként bizony akad rá lehetőség, akkor élni kell vele, és kimondani, hogy igényt tartunk a történelmi területeinkre.Ehhez nem feltétlen kell háborúznunk.Csak emlékezni, ébernek lenni és élni a kínálkozó lehetőségekkel.

Egyébként Trianon után pont az ország "használhatatlan" felét hagyták meg nekünk.

2022. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
32%

"mert időként bizony akad rá lehetőség, akkor élni kell vele, és kimondani, hogy igényt tartunk a történelmi területeinkre."


Hát ez az, hogy élni kéne, de mégsem tesszük. Ezt a mostani ukrán helyzetet kihasználva már rég visszaszerezhettük volna Kárpátalját.

2022. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!