Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg csalnak már így is a...

Tényleg csalnak már így is a biztosítással?

Figyelt kérdés
Nemrég bementem az egyik áruházba a szatyromban egy másik áruház sajátmárkás termékével. Egyszer csak neveletlen proli ordibálás ütötte meg a fülem háttérzajként de már annyira hozzászoktam az ilyen helyeken az ilyen stílushoz, hogy nem gondoltam volna, hogy nekem kiabálnak. A mellettem lévő emberek jelezték, hogy nekem “szól” a biztonsági hölgy, hogy kellett volna matricát ragasztani a szatyromban lévő üdítőre. De nem jött oda csak messziről üvöltözött extrém neveletlen, alpári stílusban, miközben ocsmány jelzőkkel illetett. Folyamatosan teljesen normálisan beszéltem vele, ezért többen is megkérdezték tőle mi a gondja, jól van e, hívjanak-e orvost. Utóbb mondták az emberek, hogy nagyon jól tettem, hogy teljesen higgadt maradtam, mert elharapózott jelenség manapság, hogy azért üvöltöznek meg sértegetnek embereket, hogy összeverjék őket mert ha eltörik néhány tagjuk rengeteg pénzt kapnak a biztosítótól. Namármost én régebben elképzelni sem tudtam ilyesmit, lehet a neveltetésem okán mert nálunk mindenki becsületes dolgozó ember. Tényleg nagyon elharapózott mára ez a fajta csalás?

2022. máj. 25. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem ennyire elcseszett a helyzet?!? 🤔

Lehet csak simán bunkók.

2022. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy mit?
2022. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Politikus - Bank - Biztosító!

Az örökzöld szélhámos hármas!

2022. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!