Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a fideszesek akik rettegn...

Azok a fideszesek akik rettegnek a nyugat-európai migránsbűnözéstől miért hallgatják el a hazai súlyosan tomboló cigánybűnözést?

Figyelt kérdés

A fideszes médiumokban állandóan megy a rettegés a muzulmánok, négerek meg mi az anyámkínyjától.

De az, hogy itthon napi szinten halálrakéselnek ártatlan embereket a cigányok arról soha nem mond egy szót sem az m1. Amikor egy kelet-magyarországi faluban egy cigány betör egy magatehetetlen idős bácsi otthonába hogy kirabolja majd halálraverje azzal úgy semmi komolyabb bajuk nincs a fideszeseknek. Eközben az Origo címlapján az áll amint egy néger felrúgott egy kukát valahol Párizs külvárosában.

Miközben 'tomboló migránsokról' írnak addig itthon bármely aluljáróban következmények nélkül kirabolhatnak.

Ha bárki bármit kérdez erről akkor Orbán csak hallgat és terel. Egyszerűen úgy ahogy van ignorálják a témát. A hírhedt uborkás gazda esetei is mutatja, hogy a fidesz a bűnözők oldalán áll. Aki nem ismerné arról szól a történet, hogy egy szegény idős házaspártól a cigányok mindig ellopták a termést és az alacsony nyugdíj miatt nem volt mit enniük sem. A hatóságok semmit bem csináltak, szabadon hagyták a cigányokat rabolni-lopni. Ekkor a bácsi áramot vezetett a kerítésbe a saját magánterületén és kiírta, hogy tilos belépni. Ekkor az egyik uborkát lopni induló cigányt megrázta az áram. Erre a bácsit évekig börtönbe csukták a gyilkosok közé.


Látható, hogy a fidesz szabad kezet ad a cigánybűnözőknek. Azok kényük-kedvük szerint terrorizálhatják, rabolhatják-késelhetik a magyarokat.

Budapesten nekem is elegem lett az állandóan okádó meg odasz*ró cigányokból. Ráadásul az az alpári gusztustalan beszéd és beszólogatás szerintem elfogadhatatlan (az ilyen "mit bámulsz köcsög? Beb@sszak egyet?" és ezt totál random járókelőknek). A hatóságok semmit nem tesznek. A Keletin is már évek óta ugyanazokat az arcokat látom kábítószert árulni, egy kövér mély hangú nagydarab cigót. ÉVEK ÓTA UGYANOTT! Ilyen szinten tojik rá a fidesz a cigánybűnözésre.


Ezekről miért nem beszél az m1 meg a fideszesek?

Ezek az elcigányosodott falvak/környékek messze sokkal rosszabbak mint bármely no-go zona.



2022. máj. 16. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Gyozike fidesz parttag lett van meg kerdes?


Ha van, megsugom a ciganysag rendkivul nagy valaszto reteg lett, valamint itthon ugye minden elore megy nem hatra.

2022. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
A szavazóikat nem bántják a külföldi négerek,arabok meg úgysem szavaznak azokba bele mernek állni.
2022. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1


Azért szomorú, hogy a fidesz önző pénzéhes politikusai annyira nem gondolnak az ország jövőjére, hogy rövidtávú szavazatszerzésre feláldozzák egész Magyarországot. És gyakorlatilag ezzel elintézik, hogy rettegnünk kell attól minden egyes nap, hogy a lányainknak elvágták az utcán a torkát a cigányok mert nem tudták kirabolni

2022. máj. 16. 20:58
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Azért Gyöngyöspata esetében próbált a cigányokon fogást találni a kormány.
2022. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
És a ballibek egyből a gyöngyöspatai romák védelmére keltek... A balliberálisok szintén tojnak erre.
2022. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Egyébként én meg jártam ezekben a nyugat-európai nagyvárosokban. Semmi olyasmit nem tapasztaltam meg mint Budapesten a cigányokkal.

A legdurvább ami volt, hogy két néger leszólított, hogy "pszt! Coke?" De ennyi. Ilyen Budapesten speciel naponta 5-6 alkalommal fordult elő velem. Naponta 5-10-szer simán ugyanezt elmondják neked is a cigók a VII kerületben.


Plusz egyszer nem kellett félnem kint, hogy kirabolna bárki is. A bicikliket se zárták be a legtöbben. Ilyet Magyarországon mikor láttál? Itt ha egyszer nem zárod be akkor nem az a kérdés ellopták-e hanem, hogy hol lehet a legjobb új biciklit venni.


Kint ráadásul még a négerek sem erőszakoskodtak. Ha nem kértél coke-ot otthagytak a fenébe.

De Budapesten meg egyből jön a kötöszködés. Pl egyszer odajött egy cigó, hogy adjak pénzt. Mondtam nem. Erre azt mondta "hú, most tudod mit tennék veled? Elásnálak!".

Kint egyszer nem kért senki se pénzt, utcára hányó-sz#ró csövest se láttam soha (vö Kálvin téri aluljáró)

2022. máj. 16. 21:05
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem is tudom Gyöngyöspatán kik is áltak ki a romák mellet kedves kérdező a Fidesz vagy a baloldal?



Kiknek köszönhető, hogy több milliós "kártérítést" kellet fizetni a romáknak?



Segítek: Magyar baloldal!

2022. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom melyik Budapesten jártál, 14 éve lakom itt, éltem a nyolc közepén is, nulla alkalommal volt problémám, tarhálási kísérleteket leszámítva, de az meg ugyanúgy volt budai fiataloktól is, akiknek hajnalban elfogyott a cigije.


Nem a problémát kívánom tagadni, az egy baromság, viszont az meg szegénységi és nem etnikai kérdés.

2022. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

A főnökeid "munkássága" volt ami beindította ezt a egészet, te szerencsétlen!


2010 előtt azzal rikácsoltátok tele a nyugati médiát, hogy üldözés zajlik.

2022. máj. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9


Kik a főnökeim? Nem vagyok cigány, nekem nem kellenek csuti vajdák akiket agyatlan birkaként követek. Köszönöm szépen én megvagyok főnök nélkül.

Az alapján alapítom ki a véleményem amit a saját szememmel látok (vagy amit az orrommal érzek). Engem nem érdekel, hogy Párizs külvárosában mit csinált valami algíri migráns, sokkal jobban érint, hogyha mondjuk a sarkon egy Rikárdó hasba szúr mert nem hagytam árulni a frissen lopott szajréját.

2022. máj. 17. 05:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!