Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megindult a Ft a szakadék...

Megindult a Ft a szakadék felé! Mibe mentsem a 3 milla megtakarításom mielőtt túl késő? Vagy már túl késő?

Figyelt kérdés

[link]


1,5-2 év alatt nagy vérrel-verejtékkel szenvedtem össze ezt a pénzt (ráment az egészségem is). Most a dilettáns és hazaáruló kormány több éves munkámat teheti tönkre.


De mivel totál debil vagyok a pénzügyekhez így takaró alatt tartogattam, de most már úgy érzem lépni kell sürgősen, mert lassan már csak max egy 25 éves Suzukit fogok tudni belőle venni.


Mit kezdjek ezzel a pénzzel most, hogy a lehető legnagyobb biztonságban tudjam mikor a Ft kezd összeomlani?


Légyszi részletesen írjátok meg mit kell tenni, mert tényleg nem értek a pénzügyi dolgokhoz (3-as voltam matekból), de nem akarom tönkretenni magam a NER miatt.



2022. máj. 16. 18:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
9: a fideszesek érvek híján lepontoznak
2022. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
A magyar a világegyetem leghülyébb népe. Megszavazza 2022 ben azt a pártot, ami 12 éve lopja szét az országot és többek között rekord gyengén tartja a Forintot. ÍHát ha ennyire balfék ostoba nép a magyar akkor legyen 450 Euró egy Forint! Azt érdemli ez a putris nép.
2022. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 mindentudó99 ***** válasza:
48%
#12 Nem is értem. Hisz jobbnál jobb alternatívák voltak akikre szavazhatott volna a nép. Parbeszéd Lmp stb.
2022. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
A Fidesz volt a legrosszabb alternatíva meg a Mi Tanyánk akik várakozáson felül szerepeltek. Bár ezen nem is csodálkozom, hiszen a magyar nép sajátja, hogy a szarra szavaz előszeretettel. Ennek a putris népnek az sem lenne baj, ha 500 Forint lenne egy Euró, akkor is vígan leszavaznának a Fideszre.
2022. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
CHF
2022. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"akkor legyen 450 Euró egy Forint!"


Bocsi, de akkor baromi erős lenne a forint!!

2022. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
Váltsd át Rubelbe. Az most szárnyal felfele.
2022. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!