Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megindult a Ft a szakadék...

Megindult a Ft a szakadék felé! Mibe mentsem a 3 milla megtakarításom mielőtt túl késő? Vagy már túl késő?

Figyelt kérdés

[link]


1,5-2 év alatt nagy vérrel-verejtékkel szenvedtem össze ezt a pénzt (ráment az egészségem is). Most a dilettáns és hazaáruló kormány több éves munkámat teheti tönkre.


De mivel totál debil vagyok a pénzügyekhez így takaró alatt tartogattam, de most már úgy érzem lépni kell sürgősen, mert lassan már csak max egy 25 éves Suzukit fogok tudni belőle venni.


Mit kezdjek ezzel a pénzzel most, hogy a lehető legnagyobb biztonságban tudjam mikor a Ft kezd összeomlani?


Légyszi részletesen írjátok meg mit kell tenni, mert tényleg nem értek a pénzügyi dolgokhoz (3-as voltam matekból), de nem akarom tönkretenni magam a NER miatt.



2022. máj. 16. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Költsd piára és k.rvákra a megszerzett élményeket senki nem veheti el tőled.
2022. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Vegyél jegyet Brüsszelbe,csak oda.
2022. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Mi lesz majd akkor ha Petike elkezd majd vétozgatni Viktorral. 😂 huha
2022. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
A szavazópolgárok jórésze erre a moslék Fideszre szavazott, tetszik nektek a rekord gyenge forint elvtársak?
2022. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Megmondom őszintén, hogy én bíztam benne, hogy 370 körül legalább megtartják az árfolyamot. Osztrak hatar mellett élek, kB xart sem ér sok embernek így az idei beremelese itt saját meglátásom szerint.
2022. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
bitcoin de nemtom amúgy
2022. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

"kB xart sem ér sok embernek így az idei beremelese itt saját meglátásom szerint."

Meg a nyugdíjemelések sem, ki van ez találva :)

2022. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Kokainba, annak az ára inflációkövető lesz :D
2022. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
8 válasz és csak 1 zöld.
2022. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

" Osztrak hatar mellett élek"


Osztrák határ mellett át kell járni dolgozni, megkeresni ott az eurót, majd itthon a gyenge forintos országban elkölteni. Garantált a siker.

2022. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!