Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a magyarok, akik abban...

Azok a magyarok, akik abban reménykednek, hogy vétózzák Finnország és Svédország NATO csatlakozását, miért nem hagyják el a NATO-t?

Figyelt kérdés
A NATO területén nem látjuk szívesen a NATO-ellenes provokátorokat.

2022. máj. 16. 10:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Véleménynyilvánítási szabadság van, amit nem - szerencsére - nem ír, írhat felül kisstílű emberek személyre szabott hülyesége! Engem sem érdekel a te véleményed, te se törődj az enyémmel! A sajátodért ha kiállsz, megteheted büntetlenül, de mások véleményéhez semmi közöd! Nem bonyolult!
2022. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
És te úgy gondolod, hogy az oroszpártiak tiszteletben tartják mások véleményét? Mert én nem ezt tapasztalom.
2022. máj. 16. 12:41
 23/26 anonim ***** válasza:
17%
Bizony, mi nato-ellenesek mehetünk is Svájcba. Bizony milyen rossz lesz majd ott nekünk...
2022. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#24: Elfelejted, hogy nem vagyunk abban a helyzetben, mint Svájc. Mellesleg ők is elítélik az oroszokat, így szerintem rosszul éreznéd magadat abban a közegben. De igazan, van, amennyiben befogadnak, valóban mehetsz Svájcba.
2022. máj. 16. 12:56
 25/26 anonim ***** válasza:
45%
Micsoda szerencse, hogy ilyen szinten lélektanilag eltorzult emberek nem kerülhetnek olyan döntési helyzetekbe, mint amilyet ez a "világtörténelem menetét jelentősen befolyásoló körülmény" is kialakított! :DDD
2022. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
44%
#9 Oroszország nem nagyhatalom.
2022. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!