Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jobb, ha a vidék...

Nem lenne jobb, ha a vidék kevésbé nézné le a budapestieket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy "fenn" egy elhanyagolható kisebbség él, akik a véleménybuborékjukból 12 éve nem tudnak kilépni, de szerintem nem hibáztathatóak azért, mert ilyen meglehetősen egyszerű a gondolkodásmódjuk. A választást úgysem ők nyerik, hanem a normális többség, ezért tehát felesleges haragudni rájuk, bőven elég lenne csak rájuk hagyni a világtól elzárt szemléletmódjukat.

2022. máj. 6. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván mindig a város volt az elmaradott a polgárságával, nem a jobbágyok, akik a lakosság 80%-át alkottak a reformkor előtt, vagy a parasztság a Horthy-korban. Minden művészeti ág, találmány, eszme a parasztság által jött hazánkba. Ők jártak Bécsbe, Párizsba és hozták haza a tudást, hogy megvilágítsák a buta városiak fejét. Ugye így volt? Ha akkor lett volna szavazás, akkor 4/5-el nyertek volna, hiszen ők voltak a többség!
2022. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%

Nem nézem Le a fővárost.

Semmiért nem tudok feltekinteni se a vörös kapcarongyba öltözött kurvára.

2022. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Trollkérdés.
2022. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%
Nekem mindegy,se pesti,se lmbt nem vaok.
2022. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%

Eszembe jutott ahogy faterom ecsetelte nemrég, hogy vidéken kb csak vasvillás suttyó parasztok élnek. (köztük én is). Azért mert a fideszre szavaztak sokan.


Azt elfelejti, hogy mennyi Pesti költözik ki folyamatosan vidékre, ergó aki most vidéki, az 1-2 éve még lehet Peti volt. (pl én is)

2022. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
23%

A fővárosiak mindig is többnek képzelték magukat a vidékieknél, nem csak a falusiaknál, de egy vidéki nagyváros lakóinál is. Ennek semmi köze a pártokhoz, száz éve is így volt.

De ez csak általánosítás, mindenütt vannak intelligens, értelmes emberek és tahó bunkók is.

A kultúra sem fontosabb, mint az élelem előállítása, ami vidékről jön, ebbe sokan bele sem gondolnak.

2022. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!