Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki rossznak tartja az ellenzé...

Aki rossznak tartja az ellenzéket, az a Fidesz megtévesztő propagandájának az áldozata?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 09:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi igaza van a hetesnek.

Az ellenzék simán elintézte volna, hogy mindenkinek ingyen ház, autó, 600 ezres alapjövedelem stb, de nem tudták várni, ennyi, mit nem értetek rajta, csak egy kicsit várni kellett volna:DD


Hát ez a hónap kommentje:D

El kell menteni!!!:D

2022. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ok, 10es, én elfogadom, hogy másképp gondolod. Szerintem kissé túlbonyolítod az emberek gondolkodásmódját olyasmivel, hogy elkezdenének azon gondolkodni, hogy vajon a Fidesz 4 év múlva is ad-e pénzt vagy ilyesmi.


Mindenesetre szerintem ha egy politikai párt nem ér el sikert, az nem a szavazók hibája, hanem inkább a pártté, ami nem ismerte eléggé a szavazóit, hogy érdemben megszólítsa őket. Így akár agymosottak, akár nem, azzal kell dolgoznia az ellenzéknek ami van. Ha továbbra is a Fideszt és az agymosást fogja hibáztatni, akkor továbbra sem fog eredményeket elérni.

2022. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#12

"vajon a Fidesz 4 év múlva is ad-e pénzt vagy ilyesmi."

Szerintem ennek semmi köze a kérdéshez, ez a te állításod volt, hogy az emberek nem az alapján döntenek, hogy mi lesz, miközben a másik mondatban arról beszélsz, hogy mi lesz.


Szerintem ennek köze nincs az egészhez.


"Mindenesetre szerintem ha egy politikai párt nem ér el sikert, az nem a szavazók hibája, hanem inkább a pártté"

Egyetértek. Ha a párt tüntetést szervez, akkor a párt hibája, hogy az emberek nem mennek ki.

Sőt, még ha ki is mennek, de a kormány leszarja, az is a tüntetést szervező pártoké. :DDD


A valóságban, nem. Holnap bemutathatom a legjobb programot a bolygón, akkor sem leszek megválasztva, ha nincs lehetőségem elérni a választókat, és a jelenlegi rendszerben erre nincs lehetősége az ellenzéknek.

Vegyük a momentum 2018-as programját. EU-s szinten voltak szakértők, akik kiemelték a minősége miatt. Látjuk, hogy mennyien szavaztak rájuk egy ilyen programmal.


"Ha továbbra is a Fideszt és az agymosást fogja hibáztatni, akkor továbbra sem fog eredményeket elérni."

A tény, tény marad.

Elkezdhet úgy politizálni az ellenzék, ahogy a fidesz, csak akkor két fasiszta tömbünk lesz, amiből értelmes ember nem kér.

2022. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13, ok, látom szándékosan nem akarod megérteni amit írok.


Nekem mindegy. Az Összefogás érdemi szinten nem tudott alternatívát felmutatni, az ötletei nagyrésze a Fidesz mentén fogantak meg, nem maguktól, és láthatóan nem alkottak egységet eg ypillanatra sem, szóval tulajdonképpen nincs nagoyn miről beszélni.

Majd ha lesz egy párt akit jó lesz hallgatni és többet tud felmutatni, mint hogy a Fidesz gonosz és mennie kell, akkor majd látok esélyt arra is, hogy lesz érdemi ellenzék. Hidd el, várom ezt az időt, de a jelek nem arra utalnak, hogy közeledne.

2022. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13%

#14

"ok, látom szándékosan nem akarod megérteni amit írok."

Max nem tudsz annyira magyarul. Én a magyar nyelv jelenlegi szabályai szerint értelmeztem, amit írtál. Ezt jelenti, amit sikerült leírnod.

Igen, egyik mondatod ütötte a másikat.


"Az Összefogás érdemi szinten nem tudott alternatívát felmutatni, az ötletei nagyrésze a Fidesz mentén fogantak meg"

Igen, ha valaki agymosott ezt gondolhatja. Az ötletei nagy részének köze nem volt a fideszhez. Ez a programból is jól látszódott.


"mint hogy a Fidesz gonosz és mennie kell"

Oh, hát micsoda szerencse, a teljes politikai palettán nem volt olyan párt, ami így határozta volna meg magát.


"Hidd el, várom ezt az időt, de a jelek nem arra utalnak, hogy közeledne."

Amíg az embereknek annyi eszük sincs, mint neked, pedig még te is a mérce alatt vagy, addig eséyltelen, akármilyen jó párt is lesz.

2022. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15, amíg a politizálás abban merül ki, hogy agymosottnak és birkának titulálja egyik fél a másikat, addig érdemi politizálás itt nem lesz. De úgy látszik sokan nem tanultak a mostani választások eredményéből. Pedig akrámilyen szomorú is, a Fidesz tudja mit cisnál, az Összefogás viszont láthatóan egyre rosszabbul teljesít. Ha egy stratégia nem megy elsőre, se másodikra, akkor nem az a megoldás, hogy harmadjára méginkább azt a stratégiát nyomatjuk. De a jelek szerint továbbra is ugyanazt fogják csinálni, mint eddig. Kár érte.
2022. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az arrogáns, pöffeszkedő kommentek tökéletes kampány lennének a fidesznek, amit itt egyes ellenzékiek művelnek.
2022. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16/17 anonim "amíg a politizálás abban merül ki, hogy agymosottnak és birkának titulálja egyik fél a másikat, addig érdemi politizálás itt nem lesz."OTT A PONT de ezt hiába írod odaát nem fogják hogy ez is volt a bukás egyik oka a mocskolódásuk!!!!!!!!
2022. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18, az a gond, hogy nem "odaátra" beszélek. Én magam is ellenzéki vagyok, a szó azon értelmében, hogy nemkívánatosnak tartoma Fideszt. (Most az más kérdés, hogy az Összefogást sem tartom épp túl jó választásnak)

Azt tökre megértem, hogy egyik oldal nem, vagy nehezen fogad el kritikát a másik oldaltól. De úgy látszik azonos oldalról sem.

Ha meg elutasítják a kritikát, nem hallgatnak a visszajelzésekre, akkor ne csodálkozzanak, ha 26-ban is nem csak hoppon, de rottyon is maradnak:D Persze az még messze van, de ha eddig nem vonták le a tanulságot az idei választásokból, akkor évek múlva sem fogják, amikor már nem lesz ennyire közeli az élmény.


De talán nem is baj. Rühellem a Fideszt, de ha a másik ilyen szinten nem tud... lényegébne politizálni.. akkor fölösleges őket hatalomra juttatni.

2022. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19/19 anonim 12 éve az alkotmány szidják odaát aztán mégis felesküdnek rá jaaaa
2022. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!