Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi várható a...

Szerintetek mi várható a következő 4 évben?

Figyelt kérdés

Szerintem két út van: Első út, hogy az EU felülvizsgálja a korrupciót, és talán minimális esélyt látok rá, hogy a kormány kénytelen lesz bizonyos dolgokon változtatni, különben nem kap pénzt tőlük. Például lehet hogy visszaszorul a közmédiában ez a szintű öncélú hazudozás és cenzúra.


Másik út, hogy a kormány folytatja tovább a korrupt hazug dolgait csak azért is, és az EU berág, nem ad több pénz, és jön a teljes összeomlás, (vagy az oroszokhoz való csatlakozás), minden eszményi módon drágulni fog, a forint teljesen elinflálódik, és lecsúszunk Ukrajna szintjére, vagy az alá.


De én nem vagyok politológus, csak egy afféle tanyasi gondolkodó. Így érdekelne kompetens emberek véleménye is, mire számítsunk valóban?



2022. ápr. 12. 15:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

"Tudom fájdalmas kimondani, de az igazság az, ha egy közösség nem képes magát eltartani, az nem érdemli meg az életet"


Tehát folytatódik a gyengék, betegek, szegények (amit a tönkretett egészségügy is felgyorsít) írtása.

2022. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
24%

Eu pénz nélkül 1-1.5 éven belül államcsőd esélyes.


És akkor itt 3 opció van.

1. Eleget tesz orbán a jogàllami kritériumoknak.

Erre nincs 0% esély sem ez ugye logikus.


2. Máshonnan szerez pénzt, amire kína lehet esetleges opció vagyis eladja az országot nekik 50-100 évre leegyszerűsítve.

Ezzel 1 időben pedig kilépteti az országot az eu ból.


3. Az oroszokkal fog machinálni valamit.

Tehát eu nató kilépés az oroszok beengedése.

És akkor a bábkormány vezetésének fejében megszűnik az import és mindent megtermelt javat visznek el az oroszok.


Nem nagyon látok más választást neki ha ő akar maradni legfelül.

2022. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!