Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi várható a...

Szerintetek mi várható a következő 4 évben?

Figyelt kérdés

Szerintem két út van: Első út, hogy az EU felülvizsgálja a korrupciót, és talán minimális esélyt látok rá, hogy a kormány kénytelen lesz bizonyos dolgokon változtatni, különben nem kap pénzt tőlük. Például lehet hogy visszaszorul a közmédiában ez a szintű öncélú hazudozás és cenzúra.


Másik út, hogy a kormány folytatja tovább a korrupt hazug dolgait csak azért is, és az EU berág, nem ad több pénz, és jön a teljes összeomlás, (vagy az oroszokhoz való csatlakozás), minden eszményi módon drágulni fog, a forint teljesen elinflálódik, és lecsúszunk Ukrajna szintjére, vagy az alá.


De én nem vagyok politológus, csak egy afféle tanyasi gondolkodó. Így érdekelne kompetens emberek véleménye is, mire számítsunk valóban?



2022. ápr. 12. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kolbász (, vagy egyéb formáju), hatalmas mennyiségü mennyiségü, emésztési végtermék, ami nagyon büdös!!!
2022. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Háború, éhínség és járványok.
2022. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Én sem vagyok politológus, de az általad vázoltakon kívül még van jó néhány út.

Például rögtön az egyik, hogy meg kellene próbálni nem valami nagyhatalom gyarmatának lenni.

2022. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sokkal jobban fognak kapni a süllők,mint tavaly...🤔
2022. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Isti22 ***** válasza:
88%

Nem lesz semmi változás. A rendszerváltozás óta két érdemi dolog történt, a NATO- és az EU-csatlakozás, egyébként lassú, nyugodt fejlődés van már bő harminc éve.


Nem hülye Orbán sem, a falnál meg fog állni. Erkölcsileg persze mindig van lejjebb.

2022. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak még más utak is, majd kiderül ha kivárjuk.
2022. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
A közmédiának semmi köze az EU-s pénzek elköltéséhez. Az EU az pénzköltést és annak ellenőrzését felügyelheti szigorúbban, de nem szólhat bele minden kis részébe az életünknek.
2022. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es, valahol azt olvastam hogy a sajtószabadságot is felülvizsgálja az EU, ebből vontam le azt a következtetést hogy azért a valóság ferdítését nem fogják a továbbiakban jó szemmel nézni. Pláne azt, amikor a kormán Brüsszel ellen uszít a közmédiában.
2022. ápr. 12. 16:27
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Újabb és újabb megszorítások, hogy a magyar új elit még gazdagabb legyen.
2022. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A fehér bőrű magyarok tovább fogynak, a cigányok tovább szaporodnak, amihez minden segítséget meg is kapnak, majd legyen elég tartalék erőforrás.
2022. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!