Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Várható egy incel/mgtow...

Várható egy incel/mgtow forradalom a következő 10 évben?

Figyelt kérdés
Sajnos nem matchelek tinderen, meg nem ír vissza senki instagrammon se. Gondolkoztam rajta, hogy szteroidozzak kicsit, viszont feleslegesen teszem tönkre ilyesmikkel a szervezetem, ha 10 éven belül a nép fellázad és a feleség basic need -nek fog számítani.

2021. jan. 6. 11:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
73%

Nem is vagy fent tinderen. Amikor egy éve regisztráltam, akkor még aznap 10 nő jobbra húzott (aki nem tudja, ez jelzi, hogy teccő' neki). De mert úgyis csak kíváncsiságból regisztráltam, hamarosan töröltem magam onnan.

Igaz, én normális fotót tölöttem fel magamról, nem alsógatyás pózolósat. https://www.youtube.com/watch?v=T8WfYJr8M04

2021. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
87%

Mit követel majd a sok incel, és kitől? :D

Ki adjon feleséget nekik, kiket, és mi alapján?

2021. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Megmérik a száraz izomtömeget és minnél kisebb, annál több az esély a feleségosztásban.
2021. jan. 6. 17:35
 4/41 anonim ***** válasza:
87%

Hol van feleségosztás?

A feleségpiacon?

2021. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
A MGTOW-k miért csinálnának forradalmat? Szerintem mi köszönjük a lehetőséget, de nem tartunk igényt feleségre, emiatt forradalmárkodni sem fogunk.
2021. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
A MGTOW -ok valójában kétségbeesett incelek, csak ezt nem akarják beismerni maguknak, mert túlságosan fájna az énképüknek.
2021. jan. 7. 22:22
 7/41 anonim ***** válasza:
73%

Volt róluk egy cikk, hogy frusztráltságuk és magányuk miatt beállnak egy szélsőjobboldali radikális csoportba. Tegnap ők rohanták meg a Kapitóliumot:

[link]

Gondolom, nálunk meg ők a fidesz leghűbb "harcosai".

2021. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Értem, tehát elveszik a nől szabad párválasztás jogát. Van lánytestvéred? Édesanyád?
2021. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
85%
Semmi esély sincs erre. A férfiak nagyrésze talál magának párt gond nélkül. Mégis ki támogatna egy ilyen baromságot? Genetikai értelemben pedig hosszú távon katasztrófához, a génállomány leromlásához vezetne. Mert gondolom a selejtesek szaporodnának is a nekik kiutalt nőkkel. Pár generáció, és tele lenne a világ alacsony, satnya, seggtelen-vállatlan ronda arcvonású emberekkel.
2021. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

9: Ne is mond. Az utóbbi 6000 év már amúgy is katasztrófa volt hála az idióta civilizációs vallásoknak, amiknek köszönhetően az okosabb emberek szaporodtak tovább, nem azok, akiknek erősebb állkapcsa meg izomzata van.


Szerencsére most, hogy megint a női ösztönök vannak hatalmon, ez megváltozik és újra az erősebb emberek szaporodnak tovább. Ja nem, mert ezt szteroiddal lehet befolyásolni... maradjunk a buta kamumaffiózó parasztoknál.


"A férfiak nagyrésze talál magának párt gond nélkül.":


1. Szerintem ma már nem. 15 éve a közösségi média előtt ez még igaz volt.

2. De milyen párt? Valakit, aki szívja a vérem, miközben titokban szteroidos emberekkel csal meg?

2021. jan. 31. 15:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!