Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Várható egy incel/mgtow...

Várható egy incel/mgtow forradalom a következő 10 évben?

Figyelt kérdés
Sajnos nem matchelek tinderen, meg nem ír vissza senki instagrammon se. Gondolkoztam rajta, hogy szteroidozzak kicsit, viszont feleslegesen teszem tönkre ilyesmikkel a szervezetem, ha 10 éven belül a nép fellázad és a feleség basic need -nek fog számítani.

2021. jan. 6. 11:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
82%
Ja. Oké. Akkor igy rendben van! Addig viszont olyan férfit fogok választani, akinek rendben van az egzisztenciája.
2021. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
78%

Saját erőből legyen pénzed, ahogy mindenki másnak is." En megeteremtettem magamnak az egzisztenciát, mielőtt férjhez mentem. Úgy mint lakás, autó, (külföldi meloból, nem itthoni fizubol) Itthon ugyan 400 nettonal nem sikerült többet keresnem sajnos. (Tudom kevés,) de a legtöbb incel erre sem képes.


Az eltartást arra írtam, amit a kérdező mondott. Ha patria.tarsadalom lesz, nekem rendben van, de akkor onnantól a pasi lesz szíves minimum 800 nettot hazahozni, (az én béremx2) EGYEDÜL, amig én gyereket nevelek, meg vezetem a háztartást. Merthát miert adnám alább az igényeim? Ja, és szerződesben lefektetve, hogyha válásra kerül a sor, akkor is fele fizetése az enyém!

Erre egy incel sem képes...ez nem a társadalmi berendezkedestől függ. Ha tanulsz,(nem büfeszakon) most is keresel min. ennyit. Ez gondolom már nem tetszik....pedig így igazságos. Ha már fel kell adnom a karrieremet.

800 netto ma totál atlag fizetés.

Lsd. ferjem: IT fejlesztő. Ez egy teljesen átlagbér. Nem a Nők elvarása a nagy, te vagy kevés

2021. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
22: A Z generáció most lezárások alatt azt látja, hogy gyakorlatilag lassan már csak programozásból lehet rendesen megélni. Ha ők elárasztják az IT szektort, a férjed se fog ennyit keresni, ha egyáltalán tudja tartani a versenyt, és lesz munkája.
2021. febr. 1. 22:56
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Te valami nagy filozófus lehetsz. Ja, mégsem :D
2021. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, a mostani Z generációs IT.sok ugy jönnek ki a főiskoláról, hogy nem tudják mi az a Linux, (vagyis de, tudják, hogy van) és nem tudnak rendesen angolul (szív is a gyakornokokkal rendesen (fél füllel hallom mikor itthonról dolgozik) mert főiskolán csak windowst tanitanak, azt is szarul.

Másrészt pedig az IT nem egy olyan valami, amiből ha lediplomázol, hátradőlhetsz, aztán ide nekem havi netto 1 millát, hanem valami, amit folyamatosan nyomon követsz, utána olvasol, fektetsz bele.

A programozók, fejlesztők nem azért keresnek annyit amennyit, mert programozók, hanem azért mert KEVÉS a jó fejlesztő! Ez később se lesz másképp. Tudom, várod a bukást mert azt gondolod ugy több Nő jut majd, de el kell hogy keserítselek, a jó szakemberek eztán se lesznek többen, akkor se, ha a komplett Z generácio IT mérnökire megy (ahol köztudottan kb a 70% lemorzsolódik a végére)

2021. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
"és nem tudnak rendesen angolul": Bizony, ők már angol nyelven nőttek fel és már 6 éves koruktól programozónak készülnek 0 -24.
2021. febr. 1. 23:27
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Szakmabeli vagy?
2021. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Nem, de rengeteg ismerősöm programozik, vagy tanul annak.
2021. febr. 1. 23:31
 29/41 A kérdező kommentje:
És nár olyanokat is látok webfejlesztő netes bootcamp -et végezni, akiknek korábban közük nem volt az egészhez.
2021. febr. 1. 23:33
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor biztos jobban képben vagy. :D Ha így van, te miért nem tanulsz annak? Hát, allitolag akkor lenne Nőd. A kérdésemre még mindig nem feleltél. Elvennéd a nők önrenselkezési jogát? A Nők szabad párválasztásának jogát?
2021. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!