Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 19 evesen, erettsegivel,...

Ha 19 evesen, erettsegivel, kezdo egyetemistakent belepnek a Momentumba, akkor milyen feladatokat adnanak nekem?

Figyelt kérdés
Kerlek a cikizo, troll valaszokat most hagyjuk :D NEKEM szimpatikusak, erdekel a politika, szeretnek segiteni stb. De a szorolapozas pl sokat nem er velemenyem szerint, legtobb embert szerintem csak idegesit.
2022. ápr. 9. 21:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
39%
20-as A legtöbb momósnak büfészakos diplomája van.Hajnal Miklós meg azt hazudta,hogy van diplomája...
2023. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

21: van egy statisztikád, hogy a momosoknak milyen diplomájuk van? Megoszthatnád velünk!

Meg persze a többi párt tagjainak képzettségét is, hogy össze tudjuk hasonlítani.

Mondjuk azt nem cáfoltad, amit írtam, hogy a momentumosok között van a legtöbb diplomás.


Egyébként Hajnal nem azt mondta, de mind1.

2023. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22 Én most kapcsolódok csak be a beszélgetésetekbe.


Ennyi erővel arról is mutathatnál statisztikát, hogy a momentumban van a legtöbb diplomás.


Én a Mi Hazánk tagjait követem például, de nem tudok közülük olyanról, aki nem diplomás.Mondjuk nem mintha számítana, csak ha már szóba került ez a téma.

2023. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
37%
Jó azért nem mindegy milyen diploma..3 mérnőki diplomám van..Ebből 1 többet ér mint valamilyen bölcsész szar MSC is..Én is ismerek diplomás MI Hazánk szavazot..Szociál munkások,meg történész szakosok..Abban profik ami a szakterületük,de a gazdasághoz nem értenek..Full hülyék..Igy könnyű Huxitról beszélni.
2023. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért megnézném, hogy például egy "szar bölcsész szakon" hogy végeznél el egy nyelvszakot, esetleg lenne-e belőled valaha mondjuk tolmács.Így elnézve az írásodat azt feltételezné az ember, hogy egy tanulatlan, buta proli vagy.

Szerintem meg semmivel nem ér többet a te mérnöki diplomád, mint egy olyan bölcsész diploma, amit te nem is lennél képes megszerezni.

Nem mellesleg te, mint állítólagos mérnök biztosan roppantul jól értesz a politikához, meg a gazdasághoz.

Egy politikai párton belül nem csak közgazdászokra van ám szükség...mert hogy amúgy politikai pártokról volt itt szó, nem pedig a szavazóikról.

Így nehéz lenne "szar bölcsész diplomát", hogy gyakorlatilag funkcionális analfabéta vagy.

Szerény véleményem szerint te maximum valami betanított gyári melós lehetsz.

2023. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
diplomát szerezni*
2023. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!