Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz most kivándorlási hullám?...

Lesz most kivándorlási hullám? Valami most megtört emberekben?

Figyelt kérdés

Külföldön lakok, és eddig ilyet nem tapasztaltam, hogy választás után írnak nekem emberek, hogy eldöntötték, hogy költöznek és hogy mi hogy.


Lehet most elment emberek hite, hogy van elvi lehetőség lecserélni ami van. Eddig lehet hittek benne, hogyha ez vagy az, nem tudom miért pont most.


2022. ápr. 6. 21:40
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#20 ha nem olvastad a kérdést: a dolog személyes új tapasztalataimról szólt. Nem a gyk olvasásból veszem ki mi történik. Eddigi választásoknál nem tapasztaltam ilyet. Eddig hittek benne az emberek, hogy ez nem addig tart míg Orbán életben van. Most úgy tűnik már nem.


Amúgy közben olyanba is belefutottam, aki kérdezett az országról, ahol vagyok, aki korábban élt már külföldön, de hazament. És most megint menne, csak most olyan helyre akar, ahol vannak azért már ismerősök, mert előzőleg elég egyedül volt egy helyen.


Egyébként nem tudom vannak e erről statisztikák, nem tudom, hogy lehetne ilyet csinálni. Talán valahogy az adóhivatal tudna, ha akarna, mert bejelentett címem nekem is van otthon.

2022. ápr. 22. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!