Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz most kivándorlási hullám?...

Lesz most kivándorlási hullám? Valami most megtört emberekben?

Figyelt kérdés

Külföldön lakok, és eddig ilyet nem tapasztaltam, hogy választás után írnak nekem emberek, hogy eldöntötték, hogy költöznek és hogy mi hogy.


Lehet most elment emberek hite, hogy van elvi lehetőség lecserélni ami van. Eddig lehet hittek benne, hogyha ez vagy az, nem tudom miért pont most.


2022. ápr. 6. 21:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Kicsit béna lett az utolsó mondat bocs :D
2022. ápr. 6. 21:41
 2/21 Fsms ***** válasza:
87%

Szerintem nagy hullám nem lesz, de maga a trend nem fog változni azaz évente sok ezren ki fognak költözni.

Megdöbbentem azon, hogy hányan szavaztak Németországban illetve Angliában.

2022. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Meg kell várni, hogy ebből mennyi valósul meg a következő 1-1,5 évben, de engem is sokkal több ismerős keresett meg tippekért, mint akár '18-ban.
2022. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
4%
menyenek csak a lipsik nem fognak hijányozni!!!
2022. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, de azt tudom, hogy bennem eltört valami. 2018-ban is szomorú voltam, de még meg sem fordult a fejemben a kiköltözés gondolata. Vasárnap óta csak ezen gondolkozom. Nem érzem azt, hogy otthon lennék ebben az országban, és hát mint kiderült nem is kívánatos a személyem/hitem. Nem baj, elfogadom, csak anyámat sajnálom. Ő már nem tud velem jönni.
2022. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
#4: Ha valóban a hazád érdekelne, akkor belátnád, hogy minden magyarért kár. Ez hatalmas veszteség az országnak.
2022. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
2)Összesen 48 ezren szavaztak az egész világon külképviseleten.Ez szerinted borzasztóan magas szám?
2022. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
#5 segítsek csomagolni?
2022. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
#8 Nem kell köszi. És meghatni sem tudsz. Tiétek az országok, csináljatok vele, amint szeretnétek.
2022. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Magyarországon nem lehet csodát művelni és ez sajnos nagyon régóta így van. Őszintén szólva nem értem azokat, akik a mostani fidesz győzelem miatt mennek el, hiszen az ellenzék győzelme se hozott volna sok javulást. A jelenlegi gazdasági helyzetből nem sok jót lehet kihozni és nincsenek képzett és talpraesett, Magyarországért tenni akaró politikusok a másik oldalon se. Ráadásul, ha lenne is olyan, aki az emberek érdekeit nézi még annak is nagyon hosszú évekbe telne ezt helyrerakni. Én évek óta készülök külföldre és a következő néhány évben remélhetőleg sikerülni is fog, amit elterveztem. Nem a fidesz és nem is az ellenzék miatt szeretnék menni, hanem a jobb fizetés és egy jobb jövő miatt. A jobb jövőt pedig a mostani ellenzék se tudta volna elhozni
2022. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!