Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Velem van a baj, ha nem...

Velem van a baj, ha nem vagyok fideszes?

Figyelt kérdés

Körülöttem szinte mindenki fideszes, talán mert elhisznek mindent a propagandából. Meg vagyok döbbenve, hogy kapott ismét kétharmadot a fidesz. Honnan van ennyi szavazó.


Tényleg nincs más lehetőség csak a fidesz, még jó sokáig? 100 év múlva valószínűleg nem pozitívumként fogják emlegetni Orbán éveit.



2022. ápr. 5. 14:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
7. Orbán Viktor 100 év múlva oroszbarát politikusként fog szerepelni a könyvekben. A történelem pedig néhányszor már bebizonyította, hogy ez nem feltétlen jó dolog.
2022. ápr. 6. 12:12
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
A település, ahol lakom, nem eldugott kis zsákfalu, mégis ezerrel ment a propaganda, van optikai net, van tévé 110 csatornával stb. És mit fújt a tanulatlanabb népesség? Hát amit hallott! Hogy elvisznek katonának minden 18 éves fiút, harcolni Ukrajnába, ha megválasztják az ellenzéket! Bele se gondoltak, hogy 1. nincs sorkötelesség, 2. nincs annyi sok laktanya, 3. csak zsoldos katonaság van. ÉS ezt matrázták napokig, míg végül az összes tanulatlan népesség elhitte!
2022. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
Még mindig jobb, mint egy cia ügynök mzp dobrev-gyurcsánnyal fűszerezve, kék-sárga szószban fürödve.
2022. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%
Igen, veled van a baj, ha Gyurcsányt támogatod!
2022. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Úgy hívták ezt valamikor, hogy a Párt agit.-prop.osztálya. Csak ma M1-nek hívják.
2022. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 VZ2 ***** válasza:
#15 vagy partizánnak hívják... Az MMM az aktivistáit pl. néha így kérdezte, milyen agitációs képességei vannak?
2022. ápr. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!