Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Velem van a baj, ha nem...

Velem van a baj, ha nem vagyok fideszes?

Figyelt kérdés

Körülöttem szinte mindenki fideszes, talán mert elhisznek mindent a propagandából. Meg vagyok döbbenve, hogy kapott ismét kétharmadot a fidesz. Honnan van ennyi szavazó.


Tényleg nincs más lehetőség csak a fidesz, még jó sokáig? 100 év múlva valószínűleg nem pozitívumként fogják emlegetni Orbán éveit.



2022. ápr. 5. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem jött be az ukránnyaldosás, sőt a választóknak csak 35% gondolta úgy, hogy ez az ellenzék alternatíva. Hajrá, van 4 éved, hogy valami jobbal gyere elő.
2022. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Honnan van ennyi szavazójuk? A média erős fegyver az agymosásra, és az néhány kivételtől eltekintve, a Fidesz kezében van. Nagyon sok olyan falu van, ahol csak köztévét lehet nézni, ott pedig megy 0-24-ben a hazug propaganda.

Plusz ezen kívül ott vannak még a fizetett szavazók, vagy akiket buszozttatak. Pl. Borsod megyében vasárnap délelőtt 10 ezer ft-ot adtak egy Fideszre leadott szavazatért, délután már 30 ezret.

2022. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Az a vicc, hogy én se rájuk szavaztam, de el kell ismernem, hogy az ország jobban járt így, mintha ez az ellenzéki összefogás került volna hatalomra. Jelzésértékű, ahogyan az első estétől kijöttek köztük az ellentétek. Hogyan tudtak volna ezek együttműködni, komolyabb problémákat megoldani?

Sok ember ennek a logikának a mentén szavazott rájuk.

Mások meg azért, mert tényleg javult a gazdasági helyzet.

Pl. az építőipar pörög, és ez sok embernek ad kenyeret.

Kisvállalkozók tényleg jól járnak a KATA-val.

A gyerekesek meg az adókedvezménnyel.

Szóval széles rétegek jól járnak ezzel a gazdaságpolitikával. Aki kicsit elnézőbb a szabadságjogok terén, attól teljesen logikus választás a Fidesz.

2022. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem tanulsz kedves kérdező, nem tanulsz... ugyanott folytatjátok, ahol abbahagytátok... nem baj a pofonzacskó nem üres még!
2022. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

3# te látom tanultál a vasárnap estéből.

Ez korrekt 👍

2022. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Ne adjátok fel harcoljatok, főleg egymással így biztosítjátok a fidesz 2/3-ot forever...
2022. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
100 év múlva az lesz a könyvekben az lesz, hogy az ország példátlan gazdasági felemelkedésen ment keresztül, Magyarország külpolitikai érdekérvényesítő képessége megnőtt. Az lmbtq-jogok helyzete nem lesz benne, mert azokkal nem történt semmi. Nagyon helyesen.
2022. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
#2! Azokban a falvakban, ahol "csak" a köztévét lehet nézni, az RTL-klubot nem lehet? Nem jön be a 444 az interneten? De dugd csak a fejed a homokba, most kezdtek barkácsolni a 2026-os kétharmadot.
2022. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
2-es ezt egy kérdésnél már leírtam, de most megteszem újra: nem kellene úgy tenni, mintha a vidékiek csak az m1et fognák, mintha nem lenne internet, nem lehetne honnan tájékozódni. Ameddig úgy tesztek, mintha a vidékiek agymosottak lennének és úgy kezeltek őket rohadtul nem fogtok nyerni.
2022. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

#10:

Jó hát nektek a Fidesz 2/3 örök érvényű. Nektek bárki lenni az ellenzéki jelölt, még meg se szólalna az illető, de már menne a szapulás, meg a hazudozás róla 0-24-ben. MZP-nek, ha sok dologban nem is, de egyben igaza volt: a Fideszt demokratikusan leváltani nem lehet. Bár aki egy kicsit is nyitott szemmel jár, annak ez évek óta világos.

2022. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!