Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit érzett látva, hogy...

Ki mit érzett látva, hogy Márki-Zay mögé egyedül Donáth Anna állt oda, a többiek el sem mentek vagy időközbn megfutamodtak az eredményvárón?

Figyelt kérdés
Még Karácsony is beszélt, de az ellenzéki vezetők közül egyedül Donáthba szorult annyi gerinc, hogy nem futott patkány módjára a süllyedő hajóról. Jobobldaliként most nagyon sajnáltam Márkyt, Donáth pedig - bár semmiben nem értek vele egyet - így megnőtt a szememben. Jakab, Gyurcsány/Dobrev, Kunhalmi pedig remélhetőleg végleg odakerülnek, ahová valók. Ti hogy látjátok?

2022. ápr. 5. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%

Hát érdekes...

Jakab faparaszt Péter azt nyilatkozta, hogy már régóta ment a jelzés MZP felé, hogy nem oké.

Nem tudom, hogy mi hangzott el, Márki amúgy roppant egoista, nagyképű, kompromisszumképtelen, az tény, mint ahogy az is, hogy tényleg oltári baromságokat mondott.

Amúgy pedig Karácsony nagy haver, nem csoda, hogy ott volt, Gyurcsány és Jakab viszont gerinctelen volt, illett volna ott lenniük, és nem távolról ekézni MZPt.

Ez a dolog azonban pontosan megmutatja, hogy ez az összefogás nem az az összefogás volt már, amiben az ellenzéki szavazók hittek. Szerintem a DK és a Jobbik csúnyán átverte őket, mármint a saját szavazóit...

2022. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
Igazi féreg patkány Gyurcsány és Jakab is, nagyon remélem, hogy ezt most már az ellenzéki szavazók nagyrésze is belátja. Ezeknek az embereknek el kell takarodniuk a teljes magyar közéletből, különben 2026-ban is ugyanitt fogunk tartani.
2022. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Vona idején hittem benne, hogy a Jobbikból lehet egy kormányváltó párt.

Pálfordulása után Jakab csinált belőle egy csicskapártot.

2022. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%
Szomorú, mert én úgy látom, hogy MZP mindent megtett, látszott rajta, hogy nagyon keményen dolgozik, járja az országot, posztol, videókat tölt fel. Lehet őt nem kedvelni, nem egyet érteni azzal, amit mond. De azt el kell ismerni, hogy rengeteg munkát tett bele és mindent megtett a kormányváltásért, amit a lehetőségei engedtek. Nyilván a köztévébe nem engedték beszélni, csak 5 percet, így maradt neki a YouTube, Facebook, Instagram, meg az országjárás. Ezekben nagyon aktív volt, ezt nem lehet elvitazni tőle. Az lenne a minimum, hogy az összefogás tagjai nem rúgnak bele még jobban, hiszen már így is egy kudarc volt ez az eredmény neki. Ilyenkor nem bűnbakot kéne keresniük.
2022. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!