Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ki lesz a hibás...

Fideszesek! Ki lesz a hibás mikor hamarosan jönnek a megszorítások és sz@rabb lesz itt az élet mint valaha?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 00:19
1 2 3
 11/28 szp72 ***** válasza:
85%
Mindenesetre eddig nem volt szarabb, Gyurcsány kormányzása ugye az kész katasztrófa volt. Ők ugye saját bevallásuk szerint elxúrták ezt az országot, s nem is kicsit, hanem nagyon. Ha szarabb lesz, akkor a körülmények miatt, lesz: járvány, háború, energiaválság, élelmiszer válság, stb. aminél már csak az lehet szarabb, aha újból ők kormányoznának.
2022. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
A zóbán! 4!! Hát nem hallottad? Tavaly ő nyomta fel az építőanyagok és nyersanyagok világpiaci árát, idén meg ő másfélszerezte meg az olajét és ötszörözte meg a gázét. Ha jobban teljesítene jogállamisági kérdésekben, talán nem itt tartana a világgazdaság.
2022. ápr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
34%

"Nem tudom hallottál-e esetleg arról valamit, hogy a röpke több, mint 1 hónapja tartó háború eléggé betett az európai országok gazdaságának."


Arról is hallottunk, hogy 1500 MILLIÁRD ft-ot osztogattak szét a barátaid, mert a választás előtt semmi sem számított.

Most majd jön Gyurcsány, Soros, az LMBTQ, a háború és persze BRÜSSSSSSSSSSSSSZHEL, aki nem küld euspénzt. És persze jön a 30% ÁFA is.

2022. ápr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%

"Mondjuk igaz 6-os, nem itthon van több mint 1 millió hajléktalan és 1.5 millió mélyszegénységben élő ember."


Kimaradt az 500.000 éhező gyermek. Tudod, azok a gyerekek akiknek a szüleik igénybe vették az ingyenes gyermekétkeztetést.


Baloldali furmányos logika: igénybe veszem a gyermeknek az ingyenes iskolai étkeztetést = gyerek éhezik otthon 🤣

2022. ápr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
31%
Végre beesik az újabb ellenségkép,ami ellen lehet harcolni és tolni a médiában.
2022. ápr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
39%
#13 Milyen barátaim, te nyomorult?😂 Nem vagyok fideszes, de ha az lennék sem lennének a barátaim a kormány tagjai csak amiatt, mert rájuk szavaztam.
2022. ápr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 szp72 ***** válasza:
57%

A magyarországi éhezők beszélgetései a 2014-es választásokkor, ami nyilván most is hasonló volt:


- Én azt mondom: Hiába a rezsicsökkentés, a közmunka és a gyermekek ingyenes étkeztetése, a Gyurcsány kormányzat alatt mégse éheztünk ennyit.

- Korábban én is ezen a véleményem voltam, de most hogy túlsúlyba kerültek a kormánypárti műsorok a tévében, s egyre többet hallom Viktor lelkesítő beszédeit, érdekesmód egyre kevésbé izgat az evés. Csak most értettem meg igazán, hogy miért mondja a Biblia: Nem csak kenyérrel él az ember.


- A kormányzat ezzel a magas áfával az utolsó csepp vérünket is kiszívja.

- Mesterházy viszont megígérte a csökkentését.

- Ő pedig biztosan nem a levegőbe beszél, hisz Gyurcsány alatt is ő intézte, hogy legalább a kampány idejére alacsonyabb legyen.

- Bárcsak megint rászavazhatnánk, de sajnos az éhségtől annyi erőnk sincs, hogy elvánszorogjunk a szavazóhelységig.


- A FIDESZ ezzel a hatalmas szavazólappal jól megtévesztette a kormányváltó tömegeket.

- Jaj ne is mond! Az éhségtől annyira szédelegtem, hogy én sem az összefogásra ikszeltem.


- Halkabban! Mesterházy is már csak suttogva mer beszélni a kihangosítóba!

- Simon Gábort, a helyettesét már le is tartóztatták, - tudjátok - aki az éhségmenetünket vezette, s annyi pénzt gyűjtött nekünk a külföldi bankszámláin.

- Iszonyatos ez a FIDESZ terror, bezzeg Gyurcsány idején legfeljebb az emberek szemét lőtték ki, ami ugye nem nagy ügy, hiszen kettő is van belőle.

- Éhség ide vagy oda, jobb ha nem látnak minket a szavazóhelység környékén.


- Hallottátok? A megújult baloldal Gyurcsányt is beveszi a szövetségbe.

- Az jó, de akkor mégis mi ebben a megújulás?

- Ez csak amolyan kényszer döntés volt, a vezetőség is csak alkohollal bírta ki.

- De legalább így győzünk, s megszűnik végre az éhezés.

- Feltéve ha lesz annyi pénzünk, hogy mi is kellően berúgjunk! Vagy ti képesek vagytok józanul Gyurcsányra szavazni?


- Néztétek a tévét? Mesterházyék felakasztanák a meggazdagodott FIDESZ-eseket.

- Bajnaiék pedig levagdalnák, s végig rugdosnák Viktor fejét az utcán, bosszúból mert éhségbe taszította az országot.

- A békesség kedvéért helyesebben tesszük, ha most inkább a Jobbikra szavazunk! Az mégiscsak kevésbé fasiszta.


- Én azt hallottam, hogy a kormányváltók megszüntetnék az éhezést.

- Akkor, miért nem jönnek már, hogy megvegyék a szavazatunkat?

- Ilyet soha nem tennének, ez ellenkeznék az elveikkel.

- Bezzeg a FIDESZ nem ilyen kicsinyes! Milyen szép pénzt fizetettek Baján is, a tűzifáról és az élelemről nem is beszélve! Magatok láttátok azt a híres bajai videót, bejárta az egész országot.

- Na látjátok! Ígérgetni bárki tud, a FIDESZ azonban tesz is.


- Mesterházy megint jól beolvasott a FIDESZ-nek, akik szerint a kecsketartás megoldhatja az éhezést.

- Miért, mit mondott?

- Hogy b'sszák meg a kecskéket! Persze nem ilyen alpárian fogalmazott, hanem igazi úri emberhez méltón.

- Hát nem tudom. A múltkor Gyurcsány jött az azonos neműek házasságával, most meg Mesterházy a kecskékkel. Szerintetek ez a helyes irány? Erre szavazzunk?

- Igazad van, maradjon inkább az éhezés.

2022. ápr. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy lehet terelni meg ironizálni, de a pártvezetés is pontosan tudta, hogy a büdös magy hiányból oszt plusz nyugdíjat meg ad vissza lóvét azoknak, akiknek a genetikai állományuk továbbörökítése a hobbijuk, ennek semmi köze se a háborúhoz se egyéb globális folyamatokhoz. Annyihoz volt köze, hogy most falig tolták az osztogatást.
2022. ápr. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
3%
Tuti,hogy a migránsok és Soros hozza be a megszorításokat (MZP-el és a Gyurcsánnyal egyetemben).
2022. ápr. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
68%
A szavazók!
2022. ápr. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!