Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ki lesz a hibás...

Fideszesek! Ki lesz a hibás mikor hamarosan jönnek a megszorítások és sz@rabb lesz itt az élet mint valaha?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 00:19
A kérdező szavazást indított:
Természetesen gyurcsány ferenc lesz a hibás
Soros György
Brüsszel és a romlott nyugat
A fidesz lesz a hibás
60 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vagyok fideszes ugyan, azt azért belátom, hogy akárki kormányozna is megszorítások jönnek.Nem tudom hallottál-e esetleg arról valamit, hogy a röpke több, mint 1 hónapja tartó háború eléggé betett az európai országok gazdaságának.
2022. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
22%
Várjuk ki a végét, hogy jönnek-e.
2022. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%
Szerinted látni fogják az összefüggést? Majd szidnak valakit, a Fidesz nem lehet hibás a szemükben...
2022. ápr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván a Nyugat meg a bal oldal. Olyan evidens. Fidesz nem tehet semmiről. Nem létező bal oldal tőr világ uralomra.
2022. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Amikor a nálunk fejlettebb és erősebb gazdasággal rendelkező nyugati országok is szarban vannak, akkor elvárnátok a magyar kormánytól, hogy függetlenítse magát a válságtól ?

A realítás érzék hol maradt ?

2022. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
Mármint melyik valaha? 12 éve minden pillanatban megjósolják az ellenzékiek a csődöt, a megszorításokat. Marvel + DC univerzumból nincs annyi, ahány párhuzamos valóságot teremtettetek már. Megszorítás és sz@r élet is csak a te és az elvtársaid aszott fejében lesz, ahogy eddig is.
2022. ápr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Hát de 5-ös, nem úgy volt, hogy nálunk dübörög a gazdaság?

Vagy most majd egy válságban kiderül, hogy az 500 eurós fizetés nem elég semmire?

2022. ápr. 5. 00:28
 8/28 A kérdező kommentje:

Mondjuk igaz 6-os, nem itthon van több mint 1 millió hajléktalan és 1.5 millió mélyszegénységben élő ember.

Meg ugye az unió 2. Legszegényebb országa se Mo.

2022. ápr. 5. 00:30
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
#1 jól megfogalmazta.
2022. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

Egy hónapja háború van ami fejre állította a világot.

Tudom ez nem illik bele a koncepciódba ezért figyelmen kívül hagyod.

2022. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!