Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borítékban a 3 szavazólap. Ha...

Borítékban a 3 szavazólap. Ha egyiken érvénytelen a szavazat, a másik kettő érvényes, akkor az egyik miatt mind a 3 érvénytelen lesz?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 11:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
nem bírom ezt tovább...
2022. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem lesz mind a három érvénytelen.
2022. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem kérdező oldal lenne?

Lehet itt mindenki mindent tud.

2022. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz érvénytelen!
2022. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Csak azaz egy/kettő/három lesz érvénytelen ami/amik érvénytelenül kerülnek kitöltésre.


Külön számolják mind a hármat. Tehát amelyiket helyesen töltöd ki az érvényes.

2022. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Dzsoki ***** válasza:
58%
Először is,minek a boriték? Egymás után bedobtam az urnába,mindhárom szavazólapot. Külön-külön lesznek értékelve. Vagyis megteheted,hogy van egy,neked szimpatikus egyéni jelölt,így reá szavazol. Egyik párt sem kell,így azt a szavazólapot érvénytelenül töltöd ki. A harmadik lapon meg a normális,négy nem lesz az érvényes szavazatod.
2022. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem, csak az amire ervenytelenul szavaztal
2022. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Ugye ha egyedül vagyok a szavazófülkében, akkor más nem jöhet be???? Vannak őrök, akik erre figyelnek??
2022. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Mi anyukámmal egy szavazó fülkébe mentünk mert sokan voltak és kevés fulke volt, nem szóltak miatta. De nem hiszem h vadidgen bemehetne
2022. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Dzsoki ***** válasza:
Igen 8-as.Más,nem mehet be .Egyébként,mi a fenének akarna bemenni,ha bent vagy. Nincsenek őrök. Minek lennének? A jelen lévő Választási Bizottság gondoskodik a rendről. Amennyiben meghaladja erejüket,akkor hívnak rendőrt. Egyébként,személy szerint,engem nem zavar,ha látnák,hogy kire szavaztam. Akkor is oda szavazok,ha látják,meg akkor is,ha nem. Milyen Demokrácia az,ahol félni kell a Politikai Vélemény kinyilvánításáról? Egyébként,így szavaztam. Mindhárom fülke foglalt volt. Ezért fülkén kívül húztam be az egyéni.a pártos,meg a négy nemes x-et. Aki nagyon akarta,láthatta.
2022. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!