Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borítékban a 3 szavazólap. Ha...

Borítékban a 3 szavazólap. Ha egyiken érvénytelen a szavazat, a másik kettő érvényes, akkor az egyik miatt mind a 3 érvénytelen lesz?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 11:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
8-as vagyok. Nekem a szavazás nagyon intim és privát dolog. Nem akarom, hogy bárki lássa mire ikszeltem.
2022. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Dzsoki ***** válasza:
11-es! Valóban,a választás szabad és titkos. Azt ,hogy más ne lássa ,hogy kire ikszeltél,az úgy is megvalósítható,hogy úgy hajtod össze a szavazólapot,hogy írással befelé. Egyébként,nem értelek. Élni kívántál a szavazati jogoddal,de az,hogy kire,az titkos. Beleértve,az esetlegesen érvénytelen szavazatot is. Miért? Miért szavaznál másképp nyíltan,mint titkosan?
2022. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12: Mert senkinek semmi köze ahhoz, hogy én kire szavaztam!!!!!! Magánügy!!
2022. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Deff ***** válasza:
100%
#12 azért ez nem ilyen egyszerű, mert embereket igenis befolyásolhatnak. Az, hogy te ilyen vagy az jó meg minden, de ha valaki fél, hogy ettől valahol hátrány éri az is teljesen jogos.
2022. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Dzsoki ***** válasza:
51%
13-as! Igaz,a szavazás szabad és titkos.Egyéniben,valóban magánügy,de a magánügyek összessége lesz közügy. Vagyis,ki fog Kormányt alakítani. Mitől félsz,ha kiderülne,hogy kire szavaztál???
2022. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A szavazatom anonim. A szavazatomat leadom, de a fülke magányában. Mert senkinek semmi köze hozzá!!! Mi a francot nem lehet ezen érteni?!?!?
2022. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Dzsoki ***** válasza:
51%
Több okból. Egyrészt van egy elképzelésem. Ennek megfelelően behúzom az x-et. Függetlenül attól,hogy ki látja vagy ki nem. Megfordítva,ha látnám,hogy más hová tette az x-et,miért befolyásolna? Egyébként értem,megnéztem a magyar-magyar szótárt. Az van benne,hogy nem mertétek a négy nem mellé tenni az x-et,de ezt ciki lenne bevallani. Én mertem oda x-elni.
2022. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17: Az egész családomtól hallom a politikai agymenést. Elegem van!! Az hogy én kire szavazok, csak rám meg a szavazófülkére tartozik!
2022. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha valaki meg akar téríteni engem politikai, vagy vallási értelemben, akkor úgy beolvasok neki, hogy azt se fogja tudni fiú-e vagy lány, leordítom a fejét.

Lealázom a sárga földig azt, aki bármilyen témában téríteni akar engem, vagy rámerőlteti a véleményét!

2022. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Dzsoki ***** válasza:
Stimmel 19-es! Annak sincs jelentősége,hogy látom,hogy a másik kire szavazott,meg annak sem,hogy esetleg látnák,kire szavaztam. Nem szabad,hogy befolyásoló tényező legyen! Eldöntöttem,bejelöltem,akár látják,akár nem. Ettől még értem. Mint minden normális ember,a fülke magányában,behúzták a négy nem választ,de gond lenne,ha ezt a sok magánhangzós,szivárványos zászló alatt gyülekező ismerősök is megtudnák.
2022. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!